20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri

0
774

Yılbaşını evde aile ve dostlarıyla geçirmek isteyenler yavaş yavaş hazırlıklara başlamasının tam zamanı. Yılbaşının ilk hazırlığı şüphesiz ki ev dekorasyonu. Renkli ve cıvıl cıvıl bir yılbaşı süslemesi düşünüyorsanız sizler için müthiş yılbaşı dekorasyon örneklerini bir araya getirdik. Seçtiğimiz yılbaşı dekorasyon fikirlerinden eviniz ve bütçeniz için uygun olan modeli seçerek hazırlıklara başlayabilirsiniz. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan hemen dekorasyon örneklerine geçiyorum.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Yemek masanızın üzerinde yada salonunuzda sarkıt bir aydınlatma kullanıyorsanız, şekildeki gibi yılbaşı süslerini asabilir masanızı hareketlendirebilirsiniz.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Pastel renkleri evinizde kullanmayı seviyorsanız bunu yılbaşı ev süslemesine de yansıtabilirsiniz. Beyaz bir çam ağacı, mavi yılbaşı süsleri ve çam ağacının altında sevdikleriniz için hazırladığınız hediyeleri koyabilirsiniz.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Salonunuzda bir şömine varsa kesinlikle dekore etmenin en güzel yolu bu fotoğraf karesi. Kışa özgü beyaz kardan adamlarınızı ve çam kozalaklarını şekildeki gibi şöminenin üst kısmında dekore edebilir, sarkıttığınız iplere yılbaşı süslerini asabilirsiniz.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Oldukça uygun bir bütçeyle yemek masanız için renkli kağıtlardan yılbaşı ağaçları yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler, renkli kağıtlar, makas ve tutkal. Minik yılbaşı ağaçlarınızı süslemek için de kullanmadığınız takılardaki boncuklardan yararlanabilirsiniz.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Pastel renklerden oluşan sade ve şık bir yemek masası hazırlayabilirsiniz.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Hem pastel renk sevenler hemde rustik ev dekorasyonu sevnler için güzel bir yılbaşı ev süslemesi. Yılbaşında misafirlerinize evinizde sıcak ve rahat bir atmosfer hazırlamak istiyorsanız pembe ve mavi yılbaşı süslemelerini bolca kullanabilirsiniz.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Yılbaşı masa süslemesi için bir başka alternatif daha sizler için. Bebe mavisi amerikan servisler, lacivert yılbaşı topları, çam yaprakları ve kozalaklarla yılbaşı masa süslemesi. Yılbaşı masası süslemesi için daha fazla örnek görmek isterseniz yılbaşı masası nasıl hazırlanır başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. 20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Yemek masanızda renkli çiçeklerden oluşan bir demete yer verebilir, o güne öze sevdikleriniz için kurabiyeler hazırlayabilirsiniz. 20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Yılbaşı ağacı süslemesi için bebe mavisi yılbaşı toplarını kullanabilirsiniz. Hediye paketlerini de dekorasyona uydurmayı ihmal etmeyin.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Yemek masanızda sarı yaldızlı süslemeler ve mumlar kullanarak şık masalar hazırlayabilirsiniz.20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Misafirleriniz için hazırladığınız küçük ikramları şekildeki süsleyerek şık bir sunum yapabilirsiniz.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Eğer bütçeniz varsa kocaman bir yılbaşı ağacı alabilir şekildeki gibi süsleyerek salonunuzda dekore edebilirsiniz.20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Yine daha düşük bir bütçeyle yılbaşı süslemesi yapmak için güzel fikir daha sizler için. Patlak ampulleri simli boyalarla boyayarak yılbaşı süsleri yapıp evinizde dekore edebilirsiniz. Hem ucuz hem de pratik bir fikir.20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Evde kendinizin yapabileceği bir başka süsleme fikri. Tutkal, renkli kağıt ve kartonlar işinizi görecektir.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1 20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Rustik salon dekorasyonu için yılbaşı süsleme fikri.

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

20 Farklı Yılbaşı Süslemeleri 1

Pastel renklerden oluşan yılbaşı süslerini yemek masanızda şekildeki gibi dekore edebilirsiniz. Yılbaşında evinizi süslemek için daha fazla fikir görmek isterseniz yılbaşı dekorasyonu başlıklı yazımızı inceleyebilir görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here