2015 Ikea Yemek Odaları

1
3180

İki gün önce Ikea’ya gittik ve sizler için Ikea’nın yeni 2015 yemek odası tasarımlarının fotoğrafını çektik.  Sözü fazla uzatmadan 2015 Ikea yemek odalarını hemen inceleyelim isterseniz.

Beyaz Yemek Odası

2015-ikea-yemek-odalari

Beyaz bjursta açılabilen yemek masası, beyaz börje sandalyeler, Besta vitrin ve birleşik konsoldan oluşan beyaz, zarif ikea yemek odası takımı. Yemek masası 6-8 kişiliktir, huş ve venge olmak üzere iki renk alternatifi daha bulunmaktadır. Yemek masasının fiyatı 499 TL’dir.  Sandalyelerde ise renk olarak beyaz ve kungsvik kum renk kombinasyonu yapılmıştır. Sandalye kılıfları kolayca çıkabilmekte ve makinede yıkanabilir. Sandalye iskeleti masif ahşaptan yapıldığı için dayanıklıdır. Sandalyenin fiyatı ise 129 TL’dir. Besta vitrin, 1.792 TL, ilave konsolun fiyatı ise 878 TL’dir. Ortalama bu takımın fiyatı 4000 TL’ye gelmektedir.

Modern Yemek Odası

2015-ikea-yemek-odalari-1

Beyaz açılabilen yemek masası, bernhard deri siyah sandalyeler, duvara monteli dolaplar ve vitrinden oluşan modern ikea yemek odası dekorasyonu. Kapaklı raf ünitesi ile eşyası çok fakat yeri olamayan aileler için güzel alternatifler sunuyor. Alan problemi yaşıyorsanız bu şekilde bir ünite düşünebilirsiniz. Besta raf ünitesi ve besta tofta kapaklardan oluşan büfesi ise eşyalarınızı rahatlıkla alabilecek genişliktedir. Bu yemek odasında bulunan mobilyaların fiyatı ise, yemek masası 499 TL, sandalye 329 TL, kapaklı raf ünitesi 478 TL ve büfe 774 TL’dir. Ortalama yemek odası takımının fiyatı ise 3750 TL’ye gelmektedir.

Ahşap Yemek Odası

2015-ikea-yemek-odalari-2

Huş kaplama yemek masası, vilmar huş kaplama sandalyeler ve bjursta huş kaplama konsoldan oluşan ahşap yemek odası takımı. Yemek odalarınızda doğal bir görünüm vermek istiyorsanız bu şekilde bir yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Yemek masasının altında iki adet saklı kitabesi bulunmakta ve açılabilmektedir. Sandalyelerde huş ağacından yapılıp son katmanda şeffaf vernik kullanıldığı için silerek sandalyelerinizi temizleyebilirsiniz. Konsolda da huş rengi tercih edilerek yemek odasındaki bütünlük bozulmamıştır. Konsolda bas-aç kapak sistemi kullanılmıştır. İki adet bilye sürgülü ve stoperli, yumuşak açılımlı çekmece ve iki adet ayarlanabilir raf depolamadan oluşmaktadır. Konsolun fiyatı 449 TL, yemek masasının fiyatı 399 TL, sandalye ise 99 TL’dir.

Lila Yemek Odası

2015-ikea-yemek-odalari-3

Küçük salonlar için düşünülmüş ikea yemek odası dekorasyonu. Salonunuzda konsol yada büfe için yeterli alanınız yoksa TV ünitesine birleşik kapaklı raf ünitesi tercih edebilirsiniz. Sandalyelerde lila-krom kaplama tercih edilerek yemek odası hareketlendirilmiş, yemek masasında ise hem sandalye hemde diğer mobilyalarla renk uyumuna dikkat edilmiştir. Yemek masasının fiyatı 399 TL, sandalye 179 TL, kapaklı raf ünitesi 398 TL’dir.

Kirli Beyaz Mutfak ve Yemek Odası

2015-ikea-yemek-odalari-4

Gri mutfak dolapları, siyak bank, siyah sandalyeler ve yemek masasından oluşan modern tasarım. Yemek alanı için ayırabileceğiniz tek alanınız mutfak ise bu şekilde şık ve modern bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bank sayesinde yemek masanızda 7-8 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Ingatorp açılabilen yemek masasının fiyatı 799 TL, bankın fiyatı 259 TL’dir. Metod/ Bodbyn kirli beyaz olarak geçen mutfak dolaplarının fiyatı ise 7.011 TL’dir.

Şık Yemek Odası Takımı

2015-ikea-yemek-odalari-5

Beyaz- krom kaplama yemek masası, gri-krom kaplama sandalyeler ve beyaz büfeden oluşan şık yemek odası takımı. Gri perdeler ve siyah aydınlatma ürünü ile kombine dilen şık Ikea yemek odası dekorasyonu.  Çam ağacı ve ışık süslemeleriyle evinizi yılbaşına hazırlayan fikirler sunuyor. Sandalyenin fiyatı 149 TL, yemek masası 549 TL, Büfe ise 3 adet kapaklı dolaptan oluşmakta her birinin fiyatı 352 TL’dir. Sizler ihtiyacınıza göre iki, üç yada daha fazla raf ünitesini bir araya getirerek şık bir büfe elde edebilirsiniz.

Beyaz Mutfak ve Yemek Odası

2015-ikea-yemek-odalari-6

Beyaz mutfak dolapları, beyaz yemek masası ve sandalyelerden oluşan modern ve ferah açık mutfak ve yemek odası dekorasyonu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz