2015 Yemek Masası Örtüleri

2
466

Merhaba değerli okurlarımız,

Güne yepyeni 2015 yemek masası örtü modelleriyle başlıyoruz. Masalarımızı güzelleştiren yemek odamıza hoş bir hava katan masa örtüsü modellerimize hep birlikte göz atalım isterseniz.

2015-yemek-masasi-ortuleri

Yakma tül kumaşının üzerinde gül desenleri bulunmaktadır. Klasik yemek odası sevenler için tamamlayıcı klasik ve şık bir masa örtüsü. Beyaz ve bej olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır. Şık klasik yemek masası örtüsü modelleriyle devam ediyoruz.

2015-yemek-masasi-ortuleri-1

Sekiz adet peçete, 1 adet runner ve sekiz adet yüzükten oluşan şık masa örtüsü modeli. Yine klasik yemek odası kullananlar yada klasik bir görünüm vermek isteyenler için güzel bir alternatif. Masa örtüsünün ölçüleri 160 x 220 cm. Masa örtüsü polyester kumaştır.

2015-yemek-masasi-ortuleri-2

Klasik modellerden biraz uzaklaşıyor ve modern tasarımlara göz atıyoruz. Keten, dokuma ve mutfakta kullanabileceğiniz modern masa örtüsü modeli. Manzara deseniyle mutfağınıza ferah bir hava katabilirsiniz.

2015-yemek-masasi-ortuleri-3

Lüks gümüş kaplama masa örtüsü modeliyle yemek odanıza zengin bir hava katabilirsiniz. Su geçirmez, % 100 polyester kumaştan üretilen masa örtüsü dokumadır. Son olarak ölçülerine bakacak olursak 100 x 140 cmdir.

2015-yemek-masasi-ortuleri-4

Yemek odalarına yada mutfaklarına vintage dekor eklemek isteyenler için şirin bir masa örtüsü modeli. Mavili pembeli gül desenleriyle evinize baharı getirirken dantel kenarıyla yemek odanıza vintage dokunuşlar ekliyor.

2015-yemek-masasi-ortuleri-5

Pötikare desenlerden oluşan, kırmızılı, mavili spor masa örtüsü modeli. Keten pastoral stil masa örtüsü modelinde dokuma tekniği uygulanmıştır. Masa örtüleri hakkında merak ettiğiniz soruları bizlere yazabilirsiniz. Güzel günler diliyorum hepinize…

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here