Açık Gardırop Fikirleri

4
3034

Bir giyinme odanız olsun ya da olmasın, açık gardırop fikirleri, son yıllarda oldukça moda. Özellikle gençler arasında yaygın olan açık gardıroplar, yatak odasının bir bölümünde, önünde perde ya da şeffaf bir açılır cam gibi detaylar ile odanın kalanından ayrılıyor. Raflar, askılar, çekmeceler ile bir gardıroptan beklediğiniz her detayı bulabileceğiniz açık gardırop fikirleri arasında beğendiğimiz örnekleri sizler için bu yazımızda derledik. İşte hem küçük hem de geniş odalarda kullanabileceğiniz, açık ve kullanışlı gardıroplar…

Kıyafetleriniz, ayakkabılarınız, çantalarınız ve çamaşırlarınızı aynı alanda saklayabileceğiniz ve bunu yaparken de düzenli bir görünüm yaratabileceğiniz açık gardırop fikirleri, oldukça kullanışlıdır. Bol bol askı kullanarak kıyafetlerinizi düzenli tutabileceğiniz böyle bir kıyafet bölümünün üzerine konumlandırabileceğiniz raflarda, çanta ve ayakkabılarınızı düzenleyebilirsiniz. Askıların alt kısmına konumlandırılan çekmeceler de, iç çamaşırlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak.

Yatak odanızda gömme bir alan varsa ve bu alan gardırop için yeteri bir alan değilse, IKEA’dan ve yapı marketlerden satın alabileceğiniz askılıklar ve tel sepeti sistemleri ile bu köşeyi açık bir gardırop sistemine dönüştürebilirsiniz.

Yatak odanızın bir köşesini, açık gardırop olarak kullanabilir, açık görüntüden hoşlanmıyorsanız da bir perde kullanarak daha derli toplu bir görünüm yaratabilirsiniz. Açık gardırop fikirleri arasında yer alan bu dolap düzenlemesi, aradığınızı bulmanızı kolaylaştırırken, gardırobunuzu da her an düzenli tutmanızı sağlayacak.

Açık gardırop sistemleri için belki de en iyi seçenek giyinme odalarıdır. Tüm kıyafetlerinizi asmanızı kolaylaştıran ve daha düzenli bir giyinme alanı oluşturan açık gardıroplarda, raflara yer vererek, bazı kazaklarınızı ve günlük giysilerinizi bu alanlarda düzenleyebilirsiniz.

Açık gardırop fikirlerine baktığımızda, askılıkların yanı sıra, rafların da kullanıldığını görüyoruz. Eğer açık bir gardırobunuz varsa ve fazla raf seçeneğiniz yoksa, onun yerine bol bol sepet kullanarak da kıyafetlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Açık gardırop fikirleri, küçük bir yatak odanız olsa bile, eğlenceli ve düzenli seçenekler sağlayabilir. İnce raflı bir sistem kullandığınızda ve beyaz bir perde kullandığınızda, açık bir gardırop sistemi, odanızda kalabalık bir görünüm yaratmayacaktır.

Tüm kıyafetlerinizi asmak isteyeceğiniz bir gardırop sistemine ihtiyacınız varsa, açık gardırop fikirleri en iyisidir. Bol bol askılık ve sepetler kullanarak, kendinize geniş bir giyinme alanı sağlayabilirsiniz.

Giyinme odasına dönüştürebileceğiniz küçük bir odanız varsa, bu konuda oldukça şanslı olduğunuzu söyleyebilirim. Böylece hem ayakkabılarınızı, hem çantalarınızı hem de kıyafetlerinizi aynı yerde buluşturabilir, düzenli bir görünüm sağlayabilir hem de kombin yaparken işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Yatak odanızda geniş bir gardırop için yeterli alan yoksa, açık gardırop fikirleri daha iyi bir seçenek olacaktır. Askılıklar kullanarak bol bol kıyafetinizi asabilir, bir yandan da yatak odanızda düzenli bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kıyafetlerinizin tozlanmasını ve zaman zaman dağınıklığı gizlemek için, odanın dekorasyonuna uygun perdeler kullanmayı da ihmal etmeyin!

4 YORUMLAR

  1. Yapı marketler aracılığı ile üçüncü görselin bir benzerini hayata geçirdim. Tek eksiğim bir perdeymiş en kısa zamanda gerçekleştireceğim

  2. Şık gözüküyorlar ama ben açık gardırop fikrini pek sevemiyorum. Eşyalarımın ortalıkta gözükmesi hoşuma gitmiyor. Biraz da dolabımı rahat rahat dağıtmak istiyorum canım, sürekli toplu olmak beni yoruyor :DD

    • Haklısınız açık gardırop modellerinde dağınık olma lüksünüz yok ?. Ama sonuçta yatak odasında kullanacağınız için misafir açısından pek problem değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz