Ahşap Çiçeklik Modelleri

2
2394

Bahçe dekorasyonu için son yıllarda en çok kullanılan saksı modelleri arasında ahşap çiçeklik modelleri yer alıyor. Hem son derece dekoratif hem de bir çok farklı ebat ile tasarlandığı için çok kullanışlı. Aslında sadece bahçe dekorasyonu için değil de balkon ve teras dekorasyonu içinde kullanabilirsiniz. Hatta farkındaysanız bir çok iş yeri önünde de ahşap çiçeklik modelleri görmek mümkün artık. Özellikle cafe dekorasyonu, restaurant dekorasyonu için de çok sık kullanılmaya başlandı.
ahşap büyük saksılar

Zemine koyabileceğiniz büyüklü küçüklü ahşap saksılara hem yapay çiçek hem de canlı çiçek koyabilirsiniz. Özellikle ev dekorasyonu içinde salonlara koyacak olursanız yapay çiçek koymanızı tavsiye ederim. En azından mekanın oksijenini tüketmemiş olursunuz.

ahşap çiçeklik tasarımları

Bunun yanında sadece saksı olarak değil, arkası tablolu dekoratif bir obje olarak da kullanabilirsiniz. Akrilik boyalarla ahşap boyama yaparak daha şık bir saksı elde edebilirsiniz.

ahşap çiçeklik

Sıradan ahşap saksılar yerine dilerseniz araba şeklinde ahşap saksılar da yapabilirsiniz. Hem görünüşü güzel hem de taşıması kolay olur.

ahşap saksılar

Sadece ufak çiçekler için değil, büyük ağaçlar içinde kullanılan ahşap çiçeklikler, bahçe dekorasyonu için farklı tasarımlar arayanlara iyi bir dekorasyon fikri olabilir.

bahçe dekoru için ahşap çiçeklik

Çalışma masası üzerine, koridor dekorasyonuna, mutfak tezgahı üzerine de çiçek dekorasyonu yapmak isterseniz, ufak boy ahşap çiçeklikler kullanabilirsiniz. Tabi bu aşamada ben yine yapay çiçekler kullanmanızı öneriyorum. Özellikle renkli yapay çiçekler ufak ahşap saksılar için çok güzel duruyor. İllaki canlı çiçek seviyorsanız renkli mevsim çiçekleri kullanabilirsiniz.

dekoratif ahşap çiçeklik

2 YORUMLAR

  1. Ya ama giriş fotoğrafındaki çiçeklikten isterim ki ben :’) Çok çok güzel ve şirin bir çiçeklik. Bayıldım, bulamazsam bile kendim yapmayı deneyeceğim 🙂 ama onun dışında diğerleri de baya güzel. Ahşabı genel olarak seven bir insanımdır zaten.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz