Ahşap Yuvarlak Yemek Masaları

0
2999

Bugün yuvarlak yemek masası düşünenler için Türkiye’den seçtiğimiz tasarımlarla yardımcı olmaya çalışacağız. Sizler için seçtiğimiz ahşap yuvarlak yemek masaları ile farklı alternatif fikirler oluşturabilirsiniz.

Beyaz Ahşap Yuvarlak Yemek Masaları

ahsap-yuvarlak-yemek-masalari

Beyaz yuvarlak ahşap masada çayınızı yudumlayarak kitap okumanın zevkini çıkarabilir, yemeklerde ailenizle buluşabilirsiniz. Yemek masası üst tablası MDF üzeri doğal meşe kaplamadır. Son yıllarda popüler olan el ile eskitme yöntemi ile boyanmıştır. Sararmaması için son katında akrilik esaslı vernik bulunmaktadır. Bu vernik sayesinde aynı rengi yıllarca kullanabilirsiniz. Bu beyaz yuvarlak ahşap masa modelini vivensede bulabilirsiniz. Masif büfe ve sandalyelerle doğal bir yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

ahsap-yuvarlak-yemek-masalari-1

Bir adet ekstra kanadıyla uzayabilen, ihtiyaca göre ayarlanabilen ve şeffaf vernikli yüzeyi sayesinde kolayca temizlenebilen ahşap yuvarlak yemek masası. İkea’nın ingatorp serisi bu beyaz yuvarlak ahşap masanın, masa tablası ve ayakları masif huş ağacıdır ve akrilik bazlı boya kullanılmıştır. Beyaz yada mobilyalarınıza uygun sandalyelerle kullanabilirsiniz. Sandalyede renk seçimini beyaz gibi nötr renklerden yana yaparsanız çiçekli minderlerle renklendirebilirsiniz.

ahsap-yuvarlak-yemek-masalari-5

Beyaz ahşap yuvarlak yemek masası 4 kişiliktir. Yemek masasında sandalyelerin yemek sonrasında daha az yer kaplaması için kolayca masaya geçebilen bölümler yapılmıştır. Böyle bir yemek masası, küçük mutfak yada yemek alanları için alternatif olabilir. Yemek masasının üst tablası MDF olup beyaz lake boyama uygulanmıştır. İç iskelet ve masa ayakları dayanıklı olmasıyla bilinen gürgen ağacından üretilmiştir. 4 adet kırmızı beyaz sandalyeleriyle takım halinde satılan bu takımı evideada bulabilirsiniz.

Siyah Ahşap Yuvarlak Yemek Masası

ahsap-yuvarlak-yemek-masalari-6

Siyah ahşap yuvarlak yemek masası, kırılabilmekte ve çok az yer kaplamaktadır. Masa altında bulunan 2 adet rafları sayesinde masa üzerine sığmayan eşyalarınızı koyabilirsiniz. Siyah sandalyelerle güzel bir kombin yaparak kullanabileceğiniz bu ahşap yemek masasını pottery barnda bulabilirsiniz. Yemek alanı için ayırdığınız alan küçük ise duvara monteli ahşap raflar tercih ederek aksesuarlarınızı sergileyebilirsiniz.

Ceviz Yuvarlak Yemek Masası

ahsap-yuvarlak-yemek-masalari-2ahsap-yuvarlak-yemek-masalari-3

Ceviz ağacından üretilen ahşap yemek masası kırılma özelliği sayesinde yemek sonralarında çok küçük bir alan kaplar. Ahşap yemek masasının genişliği 98 cm, derinliği 78 cm, yüksekliği ise 76 cm olup standart masa yüksekliğindedir. Sandalyeleriyle takım olan bu yemek masasını hizlial online satış sitesinde bulabilirsiniz.

Ahşap Yemek Masası

ahsap-yuvarlak-yemek-masalari-4

Mutfağınızda, yemek odanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ahşap oval yemek masasının, bir adet saklı kitabesi bulunmaktadır. Saklı kitabe açıldığı takdirde 6 kişilik olarak kullanabileceğiniz bir yemek masasıdır. Bu ahşap yemek masasını ve sandalyelerini istikbal mobilyada bulabilirsiniz. Sadelikten yanaysanız bu yemek masası ve sandalye seti ile küçük yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Ahşap Lake Yuvarlak Yemek Masası

ahsap-yuvarlak-yemek-masalari-7

4-6 kişilik ahşap yuvarlak yemek masasının masa yüzeyi lake boyanmıştır. Çiçekli sandalyeler ve beyaz masif konsol ile beraber kullanarak country yemek odası oluşturabilirsiniz. Masa ayaklarında beyaz, masa tablasında ise sıcak ahşap renkleri tercih edilen bu ahşap yemek masasını masko mobilyada bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz