Bahçe İçin Mermer Adım Taşları

2
1386

Bahçe dekorasyonunda sıkça kullanılan çim ya da taş zemin üzerinde yürümek için kullanılan mermer adım taşları, şık ve modern görüntüsü ile de beğeniliyor. Birçok farklı renk ve model seçeneği ile yapı marketlerde ve mermer mağazalarında bulabileceğiniz bu taşların uygulandığı en güzel bahçe örneklerini derledik…

bahce-icin-mermer-adim-taslari-

Çiçekler; bahçe dekorasyonunun vazgeçilmezi. Tabi onları kullanırken kendinize de alan bırakmanız gerekiyor. Siz de bahçenize resimdeki gibi bol çiçekli bir bahçe hayal ediyorsanız, içinde yürümenizi kolaylaştıracak mermer taşları da kullanmayı unutmayın. Bu taşlar, sadece iç mekanların değil, bahçe gibi dış mekanların da havasını değiştiriyor.

bahce-icin-mermer-adim-taslari-2

Bahçe dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden biri olan çimlerin tahtına aday olan dekoratif taşlar, görünüm olarak şık ve havalı olsa da üzerinde yürümesi hayli zor ve kullanışsızdır. Bu noktada da imdadınıza bahçe için mermer adım taşları yetişiyor.

bahce-icin-mermer-adim-taslari-3

Bahçenizi daha kullanışlı hale getirmek ve daha lüks bir görünüm kazandırmak için mermer adım taşları çok işinize yarayacak.

bahce-icin-mermer-adim-taslari-4

Bahçedeki çimleri dekoratif seçenekler ile buluşturmak isteyenler için dekoratif taşlar oldukça ideal. Taşların üzerinde kullanacağınız mermer adım taşları ise bu konsept görünümü tamamlayacak.

bahce-icin-mermer-adim-taslari-6

Farklı olmak için böyle bir bahçe tasarımına ne dersiniz? Çimlerin üzerine çapraz bir şekilde konumlandıracağınız mermer adım taşları ile bahçenizde farklı bir hava yaratın.

bahce-icin-mermer-adim-taslari-7

Hem modern hem de dikkat çekici öneriler arıyorsanız tam size göre bir fikir.

bahce-icin-mermer-adim-taslari-5

Bahçe için mermer adım taşları ile çok daha dekoratif, çok daha modern bahçeler tasarlayabilirsiniz. Diğer önerilerimize de bir göz atın;

bahce-icin-mermer-adim-taslari-8 bahce-icin-mermer-adim-taslari-9

bahce-icin-mermer-adim-taslari-10 bahce-icin-mermer-adim-taslari-11 bahce-icin-mermer-adim-taslari-12

 

2 YORUMLAR

  1. Bahçede en sevdiğim şeylerdendir mermer adım taşları. Bence çok şık gözüküyor ve yolu da kişiye gösteriyor gibi sanki 🙂 Bahçemde çok bir alanım yok ama en kısa zamanda ben de yaptıracağım böyle şeyler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz