Bahçe ve Balkon Dekorasyon Fikirleri

2
1260

Mis gibi bir bahçe katında daireniz mi var? Siz de geniş bahçeli ya da büyük balkonlu alanlardan mı hoşlanıyorsunuz. O halde size bahsedeceğimiz süper fikirlerimiz var. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden sizlere, en şık bahçe ve balkon dekorasyon fikirlerini aktaralım. Ne dersiniz?

Bahçeli bir alana sahipseniz; masanızı ve sandalyelerinizi yağmura dayanıklı, doğal ahşap mobilyalardan seçebilirsiniz. Bahçe dekorasyonunda şık duracak diğer masa ve sandalye türleri de; hasır modellerdir. Hasır model sandalye ve bahçe masaları, bahçenizi doğal bir şıklığa bürüyecek, serinlik getirecek ve yumuşacık minderlerinde, geniş koltuklarıyla uzanıp keyif yapabileceksiniz. Bahçenizde en önemli olan dekorasyon ürünü bunlar olup, bir de güneşten korunmak, yağmurdan korunmak için şemsiyeler, koltuklu salıncaklar da bahçenizin canlı bir alan olmasını sağlayacak, şık bir duruş kazandırarak dilediğiniz mutluluğu kendi bahçenizde yaşayacaksınız. Kitap okumak için, uzanmak için, çay ve kahve içmek için en mükemmel alan olan bahçenizi, şık bir görsel zenginlik kazandırmak adına da bu tercihlerde bulunabilirsiniz.

En şık ve en kullanışlı balkonda keyif yapmak, kitap okumak, sohbet etmek, çay ve kahvenizi yudumlamak istemez misiniz? En şık ve modern balkon dekorasyonunuzda; en rahat minderlere sahip sandalyeler; alana canlılık katan ve duvara monte edilen vazolar, tablolar, açık renk bir masa balkonunuzdaki şıklığı kucaklayabilmektedir. Şık bir balkon dekorasyonunda artık en modern renkler en canlı renklerdir. İnce ahşap mavi, turuncu, sarı bir masa; sandalyelerinde de tüm canlı renklerin tek tek kullanıldığı sandalyelerden oluşan bu takımları, her cafede görebiliriz. Cafelerin şıklığını ve modernliğini balkonunuzda yaşatmak istiyorsanız siz de bu masa ve sandalyeleri balkonunuzda tercih edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Şu bahçe balkon önerilerinize bayılıyorum. Çok şık oluyor hepsi ve bir balkon nasıl bu kadar şık olur diyorum. Gerçekten tebrik ederim. Yaz yaklaştıkça ben de balkonuma birkaç dokunuş yapacağım kesinlikle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz