Balkon Salıncağı

4
1179

Merhaba arkadaşlar,

Bugün balkon dekorasyonuna balkon salıncağı modelleriyle devam ediyoruz. İsterseniz portatif, isterseniz de sabit asmalı salıncaklar düşünerek balkonlarınızı daha eğlenceli hale getirebilir, çocuklarınız için daha keyifli bir ortam oluşturabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan sizler için seçtiğimiz balkon salıncağı modellerini he birlikte göz atalım isterseniz. Keyifli seyirler!

balkon-salincagi

Ahşap uzun bir sehpa, mumlar, saksı bitkileri ve asma salıncaktan oluşan balkon dekorasyonu. Gördüğünüz gibi balkon salıncağı ile dilerseniz modern sade bir dekorasyon bile elde edebilirsiniz. Salıncağa uzanarak balkonda kitap okumanın keyfini çıkarabilirsiniz.

balkon-salincagi-1

Balkonunuzda doğal ahşap görünümlü sehpa ve balkon salıncağı kullanarak rustik bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Salıncağı çiçekli yastıklarla süsleyebilir, süslemede balkon çiçeklerinden ilham alabilirsiniz. Dilerseniz sehpanın üzerine mumlar koyarak otantik bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

balkon-salincagi-2

İşte benim tarzım sade ve salaş. Küçük ve dar balkonlar için ideal bir balkon salıncağı. Hasırdan üretilen bu tasarımı desenli yastık, yünlü bir minderle dekore edebilirsiniz.

balkon-salincagi-3

Küçük ve dar balkonlarda kullanabileceğiniz başka bir hasır salıncak modeli. Balkonda bir uca salıncağı asın ve dinlenmenin keyfini yaşayın.

balkon-salincagi-4

Bambu bir sehpa, koyu renk bir kilim ve hamak ile dekore edilmiş bohem tarz balkon dekorasyonu. Süslemede saksıya ektiğiniz tropik bitkileri kullanabilirsiniz.

balkon-salincagi-5

Çocuklarınızın kullanmaktan çok keyif alacağı balkon salıncak modeli. Balkonunuza hasır salıncakları asarak çocuklarınız için eğlenceli bir ortam oluşturabilirsiniz. Çocuklarınız kavga etmesin diyorsanız bu balkon salıncağı modelleri çok yer kaplamadığı için birden fazla asabilirsiniz.

balkon-salincagi-6

Renkli kilim ve paspas, çizgili perdeler, asılı saksılar, çiçekli yastıklar ve renkli bir salıncak kullanılarak tasarlanan bohem balkon dekorasyonu.

balkon-salincagi-7

Portatif, balkonunuzda yada bahçenizde istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz kolay kullanışlı salıncak modeli. Özellikle küçük balkonlarda çok fazla yer kaplamayan hasır salıncak modeli. İçerisini evinizde bulunan minderle doldurarak konforu bir ortam oluşturabilirsiniz.

balkon-salincagi-8

Bahçeniz yada balkonunuz için eski tekerleklerden salıncak yapabilir, eğlenceli bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraftaki gibi tekerlekleri boyayabilir hareketli bir ortam oluşturabilirsiniz. Farklı ve ilgi çekici balkon tasarımları için balkon dekorasyonu başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Balkona salıncak koyacak yerim olmaması çok üzüyor beni. Anca oturacak yer sığdırdım. Ama ben evin içinde de salıncak kullanmak istiyorum. Evde salıncak modelleri hakkında bir fikriniz var mıdır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz