Balkon Salıncak Modelleri

3
6649

Balkon dekorasyonu için artık herkesin alışveriş listesinde yer alan balkon salıncak modelleri, hem kış balkonları hem de yaz balkonları için kullanılabiliyor. Kışın balkonları cam balkon kapama sistemiyle kapatsanız bile balkon keyfinizden geri kalmamak için balkon salıncaklarını kullanabilirsiniz.
Alacağınız balkon salıncağının ebatlarına balkonunun ebatlarına göre dikkat ederek alın. Zira sallanma açısı balkonun enine boyuna değmeyecek şekilde olmalı. Tavandan asılı balkon salıncakları genelde yataklı olarak tasarlanıyor ve en çok tercih edilen modellerden.
aslam balkon salıncakları
Şayet iki kişilik balkon salıncakları alacaksanız, yatak konforunda çok rahat hemde çok dekoratif salıncak modelleri var. Üstelik üzerindeki brandası ile güneş gören balkonlarda dahi rahatlıkla kullanılabiliyor.
hasır balkon slaıncağı
Şayet tek kişilik salıncak modelleri alacaksanız kesinlikle ferforjeden yapılan bu tür tek kişilik balkon salıncakları, bahçe salıncakları arasından seçim yapmalısınız. Hem çok dekoratif hem de çok sağlam.
kahverengi balkon salıncağı
Ortalama 180 kilo kadar ağırlık taşıyabiliyor. Bu sebeple oldukça sağlam üretiliyorlar. Kaliteli malzeme ile yapıldığı için paslanma sorunu da çok olmuyor.

portatif balkon salıncağı
Taşınabilir özellikte olduğu için tek başınıza balkonun her köşesine kaldırabiliyorsunuz. Beyaz, kahverengi ve siyah renkler ile tasarlanan bu tür bahçe salıncakları, ferforje yapıda üretiliyor ve kolay temizlenme özelliğine sahip.

taşınabilir balkon salıncağı
Bir süre sonra kullanmaya bağlı olarak gıcırdama sesleri çıkarırsa, bir parça pamuğu zeytin yağına bandırın ve bahçe salıncağının vida olan yerlerine veya gıcırdama sesi gelen yerlerine sürün. Yarım saat sonra sesin kesildiğini fark edeceksiniz.

tek kişilik balkon salıncağı

3 YORUMLAR

  1. Salıncaklar dünyanın en güzel şeyleri değil de nedir acaba :)) Çok severdim küçükken de sallanmayı, balkonum için düşünüyorum, bakınırken denk geldim ve çok güzel modeller var. Teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz