Banklı Yemek Odası Takımları

2
672

Çoğu zaman parklar yada piknik alanlarında gördüğümüz bankları artık yemek odası dekorasyonunda görmekteyiz. Banklar yemek odalarına farklı bir hava katarken aynı zamanda yemek masasına daha fazla kişinin oturmasına imkan sağlıyor. Banklı yemek odası takımları ile yemek odalarınızda farklı dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Kırmızı Bank ve Eklektik Yemek Odası

bankli-yemek-odasi-takimlari

Kırmızı banktan oluşan şık eklektik yemek odası dekorasyonu. Banklı yemek masalarını sandalyelerle beraber kullanarak eklektik cazibe ekleyebilirsiniz. Saklama ünitesi olarak üst üste yığılmış çekmeceler tercih ederek saklama ünitesinde yaratıcı seçimler yapabilirsiniz. Duvarınıza siyah beyaz, resimler asabilir, yemek masanızda ahşap şamdanlar kullanabilirsiniz. Dekorasyon stilleri arası geçişmek istiyorsanız ideal bir yemek odası dekorasyonu. Eklektik yemek odası modelleri için daha fazla çeşit görmek isterseniz eklektik yemek odaları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ahşap Bank ve Yemek Odası

bankli-yemek-odasi-takimlari-1

Ahşap bank, beyaz sandalyeler, ahşap yemek masası ve renkleri ve stiliyle şeker bir ışık tasarımdan oluşan yemek odası. Yemek odasının doğal atmosferini bozmak istemiyorsanız bu şekilde bir tablo asabilirsiniz duvarlarınıza.

Deri Bank ve Kumaş Sandalyeler

bankli-yemek-odasi-takimlari-2

Bank yüzeyindeki çivi kafalarıyla farklı bir desen verilmiş bank modelimize. Yemek masası kumaş aynı renk sandalyelerle tamamlanırken saklama ünitesi olarak duvara monte edilen dolapları görüyoruz. Hem ahşap duvar paneli hem de taş duvar kaplama uygulanarak güzel bir yemek odası dekorasyonu elde edilmiş.

Ahşap Bank ve Yemek Odası Takımı

bankli-yemek-odasi-takimlari-3

Ahşap bank, siyah deri koltuklar, ahşap yemek masası ve ahşap konsoldan oluşan yemek odası takımı. Konsol üzerine aynı renk ahşap çerçeveden oluşan konsol aynası asarak odanıza derinlik katarken aynanın iki yanına aplikler takarak yansıma yapabilirsiniz.

Şık Yemek Odası

bankli-yemek-odasi-takimlari-4

Koyu kahverengi ahşap bank ve gri sandalyeler, ahşap yemek masası ve gri aydınlatma ürününden oluşan şık yemek odası. Aydınlatma gerçekten göz kamaştırıyor.

İlgini Çekebilir:   Karamel Yemek Odası

Basit Ama Çarpıcı Yemek Odası

bankli-yemek-odasi-takimlari-5

Siyah ve ahşap kombinasyonuyla güzel yemek odası dekorasyonu. Basit ama çarpıcı yemek odası dekorasyonu için siyah banklar güzel bir fikir. Basit bir ayna ve yemek masasında kurumuş bitkiler kullanılarak sade bir süsleme yapabilirsiniz.

Banklarla Akdeniz Stili Yemek Odası

bankli-yemek-odasi-takimlari-6

Banklara leopar desenli minderler koyularak çekici bir cazibe eklenmiş yemek odasına. Duvarda Afrika maskeleriyle süslenerek Akdeniz esintilerine yer verilmiş. Yemek takımlarınızı koymanız için klasik bir büfe düşünülmüş ve aydınlatmada bakır şamdan tercih edilmiş. Taş duvarlarla örülü bir şömine ile yemek odasına sıcacık bir atmosfer katılmak istenmiş. Aksesuar ve cam bardaklarınızı sergilemeniz için cam kapaklı dolaplar kullanılmış. Yemek masasına bambu saksılar koyulurken şömine etrafına hasır sepetler koyarak otantik bir süsleme yapılmış.

Beyaz Banklar ve Modern Yemek Odası

bankli-yemek-odasi-takimlari-7

Ahşap yemek masası, beyaz bank ve sandalyelerden oluşan modern yemek odası. Misafirlerinize yemeklerinizi ikram ederken cam duvarlar sayesinde bahçeyi seyrettirebilirsiniz. Banklar küçük yemek alanları ve davetsiz misafirler için güzel bir çözüm. Aynı zamanda yemek odasında farklı bir iç tasarım istiyorsanız önemli bir dekorasyon parçası.

2 YORUMLAR

  1. aylin hnm merhaba
    evime banklı yemek masası ve sandalye almak istiyorum
    ürünlerinizi nerede görebilirim ve fiyatları hakkında bilgilendirirmisiniz lütfen

CEVAP VER

Yorum yazın!
Please enter your name here