Batı Yemek Odaları

4
288

Merhaba sevgili okurlar,

Bugün batı yemek odası modellerini inceleyeceğiz. Batı dekoru nasıl, yemek odası ışıklandırması ve duvar dekorasyonlarında hangi nesnelere yer veriyorlar hep birlikte göz atalım isterseniz.

bati-yemek-odalari

Rustik aydınlatma, retro tablo, ahşap yemek masası, konsol ve vitrinden oluşan batı yemek odası dekorasyonu. Halı seçiminde mobilya stiliyle aynı tarz seçilerek hoş bir kombinasyon elde edilmiş.

bati-yemek-odalari-1

Tablolarla süslenen taş duvarlar, avizeler ile sağlanan aydınlatma, klasik yemek masası ve sandalyelerden oluşan batı yemek odası. Tablolar duvara gömülü ledler ile aydınlatılmış. Halı olarak yöresel seçimler yapılırken, perde seçiminde kahverengi ile batının yemek odası dekorasyonunda en çok kullandığı renk tonunu görmekteyiz.

bati-yemek-odalari-2

Rustik avize, şömine, açık mutfak uygulaması ve batı yemek odası uygulaması. Küçük ev sahipleri için duvara gömülü açık raf sistemi güzel bir alternatif. Basit mobilyalar ile şık ve batı tarzı yemek odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

bati-yemek-odalari-3

Deri ve çiçekli kumaş sandalyeler, yöresel bir halı, taş duvarlar, yine bir şömine uygulaması ve ahşap yemek masasından oluşan batı yemek odası. Taş duvar dekorasyonu, ahşap kirişler ve ahşap pencere çerçeveleri ile tamamlanmış.

bati-yemek-odalari-4

Yeşilliğe bakan bir manzaranız varsa büyük pencereler ile omuzlarınızda güneşin sıcaklığını hissederken içinizi kaplayan huzurun keyfini çıkarabilirsiniz. Son zamanlarda popüler olan bankları batı yemek odası dekorasyonunda da görmektesiniz. Yemek odasında bank kullanılmasını seviyorum. Hem odaya değişik bir hava katarken hem de yemek masasında daha fazla kişiyi ağırlamak için olanak sağlıyor.

bati-yemek-odalari-5

Tabaklarla dekore edilen kırmızı masif büfe, ahşap yemek masası, deri kaplı sandalyeler, şamdan avize ve çiçeklerden oluşan rustik yemek odası dekorasyonu. Tabi batı yemek odası dekorasyonun vazgeçilmezi yöresel halıyı sermeyi unutmuyoruz.

bati-yemek-odalari-6

Rustik ve klasik tarzlardan uzaklaşıyor modern batı yemek odası dekorasyonuyla tanıştırıyorum sizleri. Beyaz koltuklar ve beyaz minderlerden oluşan ahşap sandalyeler, ahşap yemek masası ve modern aydınlatma batı yemek odasını oluşturuyor. Açık mutfağı olanlar için fikir oluşturabilecek yemek odası dekorasyonu.

bati-yemek-odalari-7

Batı yemek odası dekorasyonunda farklı bir tarz yemek masasıyla tanışıyoruz. Kesim olarak kare olan yemek masası kenarlarında dalgalı model kullanılarak doğal bir hava verilmek istenmiş yemek masasına. Taba rengi deri sandalyeler ve deri bir bank ile tamamlanmış dekorasyon. Duvar dekorasyonunda ise taş duvarlar tercih edilmiş ve büyük bir tablo ile süslenmiş. Batı yemek odası dekorasyonun dikkat ettiyseniz rustik bir cazibesi var.

4 YORUMLAR

  1. Rustik ve modern tasarımlar çok hoşuma gidiyor. Özellikle yemek odalarında büyük farklar yarattığı, aydınlık kazandırdığı bir gerçek.

  2. Yani bizimki de yemek odası ama hiç mi alakası olmaz yahu. Ne kadar zevkli ve güzel döşüyor insanlar evlerini. Biz de çok beğenerek alıyoruz ama evde hiç böyle olmuyor. Bunun da püf noktasını verin bence bize 😀

    • Sizinde yemek odanız böyle durur hiç kafanızı takmayın ?. Ufak değişiklikler yaparak güzel bir yemek odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz