Bebek Beşikleri ve Yeni Sezon Modelleri

2
1787
Bebek Beşikleri
Bebek Beşikleri

Bebekler, hayatımızın en önemli parçalarından birisi olurken zaman içerisinde bebek beşikleri de yine bebeklerimiz ile birlikte evlerimizin en önemli parçalarından birisi oldu. Mobilya sektörünün de artık ciddi anlamda gelişmesi ile birlikte ortaya ciddi anlamda farklı farklı seçenekler kendisini net şekilde gösterdi.

Bebek Beşiği Modelleri
Bebek Beşiği Modelleri

Bebek beşiklerinde artık çok daha farklı ve modern konseptler kendisini net şekilde gösteriyor. Dolayısı ile bu tasarımların göz alıcılığı, bebeğimizin güvenliği ve rahatlığı ile birleştiğinde de ciddi şekilde kendisini gösteriyor. Bebek beşiği modelleri ile alakalı en yeni modelleri mümkün mertebe sizler için inceleme yoluna gidiyoruz. Resimli örneklerimizde de bunu görebilme şansına sahipsiniz.

Bebek Beşiği Markaları
Bebek Beşiği Markaları

Bebek Beşiği Seçerken Dikkat Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek beşikleri, günümüzde ciddi anlamda fark yaratan tasarımları ile kendisini net olarak gösteriyor. Özellikle bebek ve genç odası markalarından alacağınız ürünlerin kalitesi, güvenliği ve kalitesi kendisini net şekilde gösteriyor olacak.

2019 Bebek Beşikleri
2019 Bebek Beşikleri

Tabi ki merak edilen birçok farklı seçenek de söz konusu. Makalemizde görsel örnekleri sizlere sunarken fikir edinmeniz açısından da daha yeni modelleri makalemiz içerisinde sizlere sunma yoluna gideceğiz. Merak edilen bazı sorulara sınıf sınıf eğilim gösterelim.

Baza Bebek Beşiği Modelleri
Baza Bebek Beşiği Modelleri

Bebek Beşikleri Nerede Satılıyor?

Bu sorunun cevabı çok kapsamlı. Öncelikle bilmeniz gereken seçeneklerden birisi bunun için bazı özel markaların ciddi şekilde fark yarattığıdır. Bebek beşiği seçimi yaparken özellikle tamamen bebek üzerine eğilim gösteren markalardan bu tarz ürünleri tedarik etmenin avantajı son derece büyük olacaktır.

Modern Bebek Beşikleri
Modern Bebek Beşikleri

An itibari ile ülkemizin yükselen birkaç markası bu anlamda kendisini gösteriyor. Chicco, Civil, ebebek gibi markaların da beşikler konusunda birçok farklı yeni seçeneği sizlere sunduğunu net olarak söyleyebiliriz. Ancak Türkiye genelinde ki bütün büyük mobilya markaları da yine bu anlamda ürünler geliştirme yoluna gidiyor.

Mavi Bebek Beşiği Modelleri
Mavi Bebek Beşiği Modelleri

Bellona, Enza Home, Mondi, Doğtaş Mobilya ve diğer tüm markaların showroomlarını ziyaret ettiğiniz zaman bu anlamda bebek odası takımları olarak özel konseptler sunduklarını net bir şekilde görebilme şansına da sahip olacaksınız. Kaliteli malzeme, bebeğiniz için farklı kalite yaratan seçenekler kendisini net bir şekilde gösteriyor.

Pembe Bebek Beşiği Modelleri
Pembe Bebek Beşiği Modelleri

Hangi Bebek Beşikleri Daha Kullanışlı?

Ebeveynlerin özellikle kafalarında ki en büyük soru işaretlerinden birisinin bu olduğunu net olarak söyleyebiliriz sanırım. Bebek beşiklerinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde bazalı tasarımlar çok yönlü olarak kullanılabiliyor.

Beyaz Bebek Beşiği Modelleri
Beyaz Bebek Beşiği Modelleri

Tamamen farklı tasarıma sahip modellere eğilim göstermeyin. Her ne olursa olsun çoğu zaman klasik tasarımlar ciddi anlamda fark yaratıyor da diyebiliriz sanırım. Bebek beşiği setleri, son dönemde daha fazla tercih ediliyor. Dolayısı ile çok daha ilgi çekici bir seçenek olduğunu da yine net olarak söyleyebilme şansına sahibiz.

Bebek Beşiği Seti
Bebek Beşiği Seti

Tabi ki uzun vadeyi düşünerek kaliteli ürünler almak daha ideal. Beşikte bebeğimizin güvenliği ve rahatlığını ciddi anlamda ön planda tutmak zorundayız. Aksi takdirde çok da işimizi görecek ürünler kullanamayacağız.

Erkek Bebek Beşikleri
Erkek Bebek Beşikleri

Bebek Beşikleri Ne Kadar?

Bebek beşiği fiyatları, kısa zaman içerisinde modern tasarımların da artış göstermesi ile birlikte çok daha farklı seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Tabi ki zaman içerisinde marka değeri bedeli de buna eklenmeye başlayınca ortaya çok daha farklı seçenekler kendisini gösteriyor.

Kız Bebek Beşikleri
Kız Bebek Beşikleri

Bebek beşiğini tek başına tedarik edebileceğiniz gibi çok kapsamlı bir set olarak da satın alabilme şansına da sahipsiniz. Bu neden dolayısı ile seçicilik, araştırma ve ihtiyaca yönelik olarak hareket etmek çok daha ideal avantajları beraberinde getirir diyebiliriz.

Chicco Bebek Beşiği Modelleri
Chicco Bebek Beşiği Modelleri

Bebek beşiği seti içerisinde artık bebek dolabı, ana kucağı gibi birçok farklı seçenek de yer alıyor. Dolayısı ile merak ettiğiniz tüm seçeneklere tek bir set içerisinde sahip olabilirsiniz. Tek başına kaliteli bir bebek beşiği almak isterseniz fiyatlar 400 TL’den başlar. Ancak set olarak fiyatlar çok daha ciddi karşımıza çıkar.

Çilek Bebek Beşiği Modelleri
Çilek Bebek Beşiği Modelleri

Büyüyen Bebek Beşikleri Nasıl Büyüyor?

Büyüyen bebek beşikleri, günümüz modern ve demonte mobilya kavramının beraberinde getirdiği son derece ideal seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Büyüyen beşik olarak da bilinen bu konsept, özellikle ciddi anlamda fark yaratan örneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Civil Bebek Beşiği Modelleri
Civil Bebek Beşiği Modelleri

Büyüyen beşikler, demonte kavramı ile 2 ya da3 parça halinde ayrıştırılabilir olarak kendisini net olarak gösteriyor. Bunu yine videolu olarak sizlere anlatmak ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istedik.

e-Bebek Bebek Beşiği Modelleri
e-Bebek Beşik Modelleri

Parçaların birbirinden ayrı hale getirerek zaman içerisinde beşiği bir çocuk bazası olarak da kullanabilme şansına sahip olursunuz. Dolayısı ile görsel ve işlevsel anlamda her şekilde kaliteli bir seçenek sahibi olursunuz. Dolayısı ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde uzun süre kullanabileceğiniz bebek beşiği ve baza modeliniz kendisini net olarak gösterir.

En Ucuz Bebek Beşikleri Nerede Satılır?

Tabi ki bunun için kapsamlı bir araştırma yapmak son derece önemlidir. Her marka, kendisine has modeller geliştirir ve bu modeller, beraberinde farklı fiyat seçeneklerini de net olarak ortaya çıkarır. Tabi ki fiyat seçenekleri itibari ile de farklılıkların olması yine son derece doğal olacaktır.

En Ucuz Bebek Beşikleri
En Ucuz Bebek Beşikleri

Bebek beşiklerini set olarak mı alacağınız yoksa tek başına mı alacağınız da yine önem arz eden bir diğer seçenek. Birçok farklı mobilya markası üzerinde araştırma yaparak hareket etmek yine güven veren bir seçenek olacak. Dolayısı ile yakın bir zaman dilimi içerisinde sizlere bu anlamda da ideal örnekler sunma yoluna gideceğiz.

En Uygun Fiyatlı Bebek Beşiği Markaları
En Uygun Fiyatlı Bebek Beşiği Markaları

En İyi Bebek Beşiği Markaları Hangileridir?

Çok fazla marka var ancak yukarıda da bahsettiğimiz üzere özellikle bebek mobilyaları üzerine üretim yapan markaları tercih etmeniz çok daha büyük avantajları beraberinde getirecektir.

En İyi Bebek Beşiği Takımı
En İyi Bebek Beşiği Takımı

Tabi ki artık tamamen bebek ve bebek ürünleri üzerine kurulmuş olan markalar ve bu markaların showroomları söz konusudur. Önceliğimiz her zaman bu markalara yönelik olarak hareket etmek beraberinde daha iyi seçenekleri getirir. Her ne olursa olsun seçicilik çok önemlidir. Bu markalardan bazıları aşağıdaki gibidir;

  1. Chicco
  2. Civil
  3. Ebebek
  4. Joker
  5. Mother Care
  6. Panço
Sele Bebek Beşiği Modelleri
Sele Bebek Beşiği Modelleri

Gibi markaların mağazalarında da son derece kaliteli beşik modellerine sahip olabilirsiniz. Dolayısı ile özellikle bu markalara eğilim gösterin. Bunun dışında Çilek Mobilya, yine bebek ve çocuk mobilyaları üzerine yılların deneyimini sizlere sunarak son derece ideal bir ürün olduğunu bizlere kanıtlıyor. Bunun üzerine doğrudan eğilim göstermek de yine ideal bir seçenek olarak kendisini gösterecektir. Bebek beşikleri ile alakalı daha yeni bilgiler yakında gelecek.

Çok Amaçlı Bebek Beşiği Modelleri
Çok Amaçlı Bebek Beşiği Modelleri Bebek Beşikleri

2 YORUMLAR

  1. Ahşap, küçük ve sallanan beşikleri çok beğeniyorum. Fakat diğer yatak gibi olanlar daha kullanışlı sanırım çünkü daha sonra da kullanmak için ideal. İçeriği çok beğendim, annelere büyük yardımı olacaktır 🙂

    • Merhaba Neşe Hanım, sabit ve uzayabilenler sonrası için daha kullanışlı. Sallanabilen beşikleri aslında çok önermiyorum. Çünkü uyumak için o ritmi arıyor sürekli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz