Bej Yemek Odaları

0
274

Bugün sizlere beyaz kadar çok kirlenmeyen siyah kadar kir belli etmeyen bej yemek odalarını tanıtacağım. Açık renk tonları seviyorsanız ve yemek odası için ayırdığınız alan küçükse bej yemek odası tasarımları sizlere güzel alternatifler sunabilir. Alan küçükse diye özellikle belirtmemin nedeni küçük metrekarelerde açık renkler her zaman evi daha büyük ve ferah gösterecektir.

bej-yemek-odalari

Bej sandalyeler, ahşap yuvarlak yemek masası, şık avize ve güzel bir tablo ile dekore edilen bej yemek odası. Yemek odası için ayırdığınız alan küçükse sizde böyle bir dekorasyon yapabilirsiniz.

bej-yemek-odalari-1

Bej duvar ve mobilyalar, beyaz meşe ahşap zemin ve sarkıt tavan aydınlatmasından oluşan modern bej yemek odası. Halının desenine bayıldım doğrusu güzel bir kombin olmuş. Giriş ile salon arasındaki geçişi yemek odası şeklinde dizayn edilen güzel bir tasarım.

bej-yemek-odalari-2

Salonda yemek odası için ayıracağınız alanınız yoksa salon ile mutfak geçişi güzel bir çözüm önerisi. Tek yapmanız gereken, ince sandalyeler ve açık renk mobilyalar tercih etmeniz. 4 kişilik bir aileyi içine alabilen minimal bej yemek odası. Tasarımcı mobilya seçiminde gösterişten uzak durarak evin kalabalık ve küçük görünmesini engellemiş, sade ve açık renk mobilya ve aksesuarlar tercih ederek evin büyük ve ferah görünmesini sağlamıştır.

bej-yemek-odalari-3

Bej duvarlar, cam yemek masası, yulaf ezmesi renkli sandalyeler ve kolye ışıktan oluşan bej yemek odası. Yemek odasını estetik gösterdiği için bu sandalye tarzını çok seviyorum. Cam yemek masası her zaman yemek odasında daha zarif duruyor.

bej-yemek-odalari-4

Bej duvar ve sandalyeler, yuvarlak, ahşap yemek masası ve eskitilmiş konsoldan oluşan bej yemek odası. Biliyorsunuz artık eskitilmiş mobilyalar moda. Tasarımcı konsol aynasında da aynı tarzını koruyarak güzel bir kombinasyon yakalamış.

bej-yemek-odalari-5

Bej renk duvar ve sandalyelerden vazgeçmiyor, farklı boy mumlardan oluşan tavan aydınlatması ve apliklerle romantik bir yemek odası sunuyoruz sizlere. 8 kişilik ahşap yemek masası, koyu renk, ahşap mobilya ve aksesuarlarla bej yemek odası kombinasyonu tamamlanmış. Şömine önünde yemek keyfine hazır mısınız?

bej-yemek-odalari-6

Bej perdeler, koyu renk ahşap,yuvarlak yemek masası, bej sandalyeler ve duvarlardan oluşan sıcak yemek odası. Bu yemek odasında tavana gömülü lambalar ile diğer yemek odalarından farklı bir aydınlatma yöntemi kullanılmış.

bej-yemek-odalari-7

Modern ve klasik çizgiler birleştirilerek oluşturulan, sakin ve huzurlu hissedeceğiniz bir yemek odası tasarımı. Bej tonlarını kullanıyorsanız, aksesuarlarda daha sıcak tonlar seçmelisiniz. Yemek odasını daha samimi ve sıcak gösterecektir. Sizin tarzınız daha hareketli tasarımlar ise renkli yemek odası takımları ve yemek odası takımları yazımızdaki farklı tarz ve renklerdeki yemek odası modellerini inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz