Beyaz Konsollar

4
3875

Yemek odanızı işlevsel hale getiren, zerafet ve incelik katan konsol gruplarından, sizler için alternatif olabilecek ürünler sunmaya devam ediyoruz. Seçimimizi ferah renklerden yana yapıyor ve yazımıza beyaz konsollarla başlıyoruz.

beyaz konsollar

3 parça dolap sisteminden oluşan cam kapaklarıyla göz kamaştıran beyaz konsol, yemek odalarıçekici hale getirmek için şık bir tasarım.

beyaz konsol

Mükemmel işçilik gerektiren  zarif tarzı, ergonomisiyle cazip haline gelen farklı bir tasarım. 2 parçalı lake beyaz konsol seti, 2 kapaklı dolap ve 3 çekmeceden oluşmaktadır.

beyaz country konsol

Evinde vintage görünüm sevenler için, beyaz country konsol. 2 ahşap kapaklı dolap, 3 çekmece ve 12 tane şarap gözeneğinden oluşmaktadır. Kauçuk ahşaptan üretilen konsola beyaz kaplama yapılmış ve çekmece mekanizmalarında metal tercih edilmiştir.

En yeni en şık konsol modellerini incelemek için konsol modelleri yazımızı gözden geçiriniz.

4 YORUMLAR

  1. Merhaba sadece konsol için fiyat alabilir miyim şehir dışına gönderme imkanınız oluyor mu ödemeyi nasıl yapabiliriz. Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar

  2. Country beyaz konsola bayıldım diyebilirim. Zaten country tarzı çok severim, beyazla da çok güzel uyumlu olmuş. Evimde konsol kullanmıyorum ama kullansam böyle bir şey tercih ederdim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz