Beyaz Yemek Odaları

0
709

Hem dinlendiren hemde huzur veren beyaz yemek odaları tasarımları ile evlerinize konuk oluyoruz. Farklı model yemek odaları ile sizlere dünya tasarımlarını sunmaya çalışırken, siz ziyaretçilerimizin de tarz ve zevklerine hitap etmeye çalışacağız. İlk olarak sadece beyazlardan oluşan bir yemek odası sunuyorum sizlere.

beyaz

Beyaz, yuvarlak yemek masanızı beyaz gölge çizgilerden oluşan sandalyelerle kombin yapabilir, siyah masa aydınlatması ve beyaz apliklerle yemek odasını aydınlatabilirsiniz. Yerlerde parke olarak beyaz tercih edip beyaz duvarlara aynalar koyarak pencere izlenimi verebilir ve yemek odasında derinlik yaratabilirsiniz. Şimdi ise eklektik akımından etkilenen bir tasarım.

eklektik beyaz

Yemek odası için ayırdığınız alan küçükse bu beyaz yemek odasını çok seveceksiniz. Minimal beyaz sandalyeler ile küçük alanlara ideal çözümler sunuyor. Duvarlarda fildişi yerlerde açık renk parke kullanarak yemek odasında ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Penguenleri sever misiniz ? Cevap evet ise bu yemek odasını çok seveceksiniz.

penguen yemek odası

Penguen aynalar, ayrık beyaz konsol ve ortasına konulan zarif beyaz abajur ve şeffaf ayakları ile bu yemek odası çok farklı. Zarif  masa ayağı, masa tablasında, cam ve ahşap iki farklı malzeme kullanılarak tasarlanan yemek masasını beyaz-krom sandalyelerle kombin yapabilirsiniz. Beyaz ve kromun muhteşem uyumunu gösteren beyaz penguen yemek odası.

beyaz ve ahşap yemek odası

Beyaz sandalyeleri ahşap yemek masası ile kombin yapmaya ne dersiniz. Beyaz konsolu, beyaz ve kahverengi tablolarla tamamlayabilir aydınlatmada da beyaz tercih edebilirsiniz.

klasik beyaz yemek odası

Şık avize, klasik konsol, ahşap yemek masası ve sandalyelerden oluşan beyaz yemek odası ile  klasik tutkunlarını unutmuyoruz. Konsol ve yemek masanızda ahşap renkleri tercih ederek ağır, altın sarısı tablolar ve avize ile zengin bir yemek odası oluşturabilirsiniz. Şimdi ise biraz country rüzgarına kapılalım isterseniz.

country beyaz yemek odası

Mavi beyaz kombin yemek odasında bizi karşılıyor. Yemek masanızı, keten, gök mavisi çiçekli sandalyelerle kombin yapabilir ve aynı renk farklı desen halı ile tamamlayabilirsiniz. Yemek takımlarınızı koymak için beyaz büfeler kullanabilirsiniz. Umarım hoşunuza gidecek beyaz yemek odaları sunabilmişizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz