Cam Balkon Dekorasyonları

2
1393

Balkonları daha kullanışlı ve estetik bir görünüme kavuşturmak için tercih edilen cam balkonların son dönemlerde dekorasyonları ile dikkat çekiyor. Birbirinden güzel dekorasyon fikirlerini uygulayabileceğiniz cam balkon içerisinde rahat ve nefes alınabilir bir alan yaratabilirsiniz. Genellikle çiçek ve bitkiler ile dekorasyon yapılacak olan cam balkon alanları için aynı zamanda modern mobilyalar ve dikkat çekici aksesuarlarda yer alacak. İşte son dönemlerde ilgi gören cam balkon dekorasyonları.

cambalkondekorasyon

İnce ve uzun bir balkonunuz var ise ahşap döşemeleri tercihe debilirsiniz. İnce ve yer kaplamayacak bu döşemede keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Duvarlara asacağınız tablolar ise balkona farklı bir hava katar.

cambalkondekorasyonlari

Balkon duvarına küçük saksılar ile yerleştireceğiniz çiçekler hem samimi, hem de dikkat çekici bir görünüm katar. Balkon dekorasyonunun olmazsa olmazı olan çiçek ve bitkilere sahip olmalısınız.

yenicambalkondekorasyonlari

Eğer geniş ve kare bir cam balkona sahipseniz bir yemek masası veya oturma grubu tercih edebilirsiniz. Duvar süslemeleri ile birlikte daha çekici bir mekan yaratmak mümkündür.

balkondekorasyonu

Eğer balkonunuzda rahatlamak, kafa dinlemek istiyorsanız yukarıdaki dekorasyon gibi etnik desenlere sahip sade ve şık bir dekorasyon tercih etmelisiniz.

yenibalkondekorasyonu

Şık ve modern, aynı zamanda rahat ve huzur dolu balkonlar için bir masa sandalye takımı ve birkaç bitki yeterli. İşte harika bir cam balkon dekorasyonu.

cambalkondekorlari

Yine duvarlarda yer alan bitkiler ancak bu sefer farklı bir oturma takımı. Rahat rahat oturup kafa dinleyebileceğiniz bir balkon tasarımı.

2 YORUMLAR

  1. Cam olan şeyler sizce de daha şık gözükmüyor mu? Bence daha fazla örnek göstermelisiniz cam balkon ya da cam şeylerle ilgili çünkü gerçekten çok güzeller 😀

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz