Cam Yemek Masaları

4
279

Mobilyadan uzaklaşıyor cam ve vicenza taştan oyulmuş yemek masalarına götürüyorum sizleri.Vicenza,dünyanın “altın”başkenti olarak bilinir.Aynı zamanda,takı,değerli taş ve mücevherat sektöründe önemli bir paya sahip İtalya kentidir.Bu konseptte vicenza taş oymalarını camla buluşturuyor ve antik modanın,modern sanatla kombinasyonunu  günümüze taşıyoruz.Kare ve diktörgen camlar heykel ayaklarla buluşuyor yemek yerken tarih anlatıyor sizlere.

Cam yemek masalarıcam yemek masaları (2)

 

 

 

 

 

 

 

yemek masası

Yemek masasına,ahşap masa tablasıyla alternatif getirdik.Yine camda olduğu gibi kare de tercih edilebilir hatta oval neden olmasın.Masa ayağı olarak değerli taş kullanıldığı için bu konseptte sahip olmak,ciddi paralar ayırmanızı gerektirecek.

 

4 YORUMLAR

  1. Merhaba, cam yemek masaları çok mu hassas oluyor evde iki çocuğum var kırılıp bir yerlerini incitmelerinden korkuyorum ya da hangi tarz cam yemek masaları tercih etmeliyim sağlam olması için

  2. Cam yemek masaları gerçekten çok hoş duruyor fakat mobilyalarım biraz eski acaba evime daha yeni ve estetik bir görünüm katabilir mi ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz