Çiçeklerle Balkon Dekorasyonu

0
519

Çiçeklerle Balkon Dekorasyonu
Siz de benim gibi çiçeklerle balkon dekorasyonu yapmayı çok seviyorsanız, sizler için fikir olabilecek bir kaç çiçekli balkon galerisi derledim. Ben canlı çiçek bakımı konusunda biraz kabiliyetsiz olduğum için genelde balkon dekorasyonu için yapay çiçekler tercih ediyorum. Çok fazla abartmadan yani çiçeklerle balkon dekorasyonu elde edeceğim derken, balkonu çiçek bahçesine çevirip, oturacak yer bırakmayanlardan olmayın.
canlı çiçekli balkon

Çiçekli Teraslar

Çoğumuzun en sevdiği alandır teraslar. Teras dekorasyonu yaparken kullandığınız mobilyaların çevresine koyacağınız renkli büyük çiçekler mekanı daha ferah bir hale getirebilir.

çiçekli balkon dekoru

Kapalı Balkonlarda Çiçek Dekorasyonu

Kapalı balkon son yıllarda özellikle yüksek katlarda çok tercih ediliyor. Kapalı balkonları daha sıcak bir mekana çevirmek için minik saksılara ekilmiş renkli çiçekler kullanabilirsiniz. Özellikle cam önüne güneş isteyen çiçekleri koyarsanız uzun süre renkli bir kapalı balkon sefası sürebilirsiniz.

çiçekli balkon

Ufak Balkonlar İçin Çiçek Dekorasyonu

Ufak balkonları dekore ederken kullanacağınız saksı çiçekleri, mekanı daha dekoratif ve daha sıcak bir alana çevirebilir.

çiçekli balkonlar

Kapalı Balkon Dekorasyonu ve Yapay Çiçekler

Benim favorim olan bu çiçekli balkon, kapalı balkonları en iyi dekore etme şekli bence. Öncelikle yapay çiçek olduğu için kapalı balkondaki oksijeni tüketmiyor. Tamamen dekorasyon amaçlı tasarlanan bu balkonlar, ev görünümünde olduğu için daha sıcak bir atmosfer veriyor.

çiçekli kapalı balkon

Pembe Balkon Dekorasyonu ve Çiçekler

Pembe temalı balkon mobilyaları ile kombine edeceğiniz ferforje saksılar içindeki renkli çiçekler, en ferah balkon dekorasyonu fikri bence. Hatta balkon mobilyaları da ferforje seçilirse tam bir bütünlük sağlar. Renkli canlı mevsim çiçekleri veya yapay renkli saksı çiçekleri kullanılabilir.

çiçekli pembe balkon

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here