Country İngiliz Yemek Odası

2
565

İngiliz country İngilizce kırsal kesim topluluklarının tarzını temsil eder. Geleneksel bir bakışla rahat bir tazı vardır. Renkler sessiz ve doğal, ahşap, metal ve taş kullanılmasıyla da kaliteli bir dokusu vardır. Kullanılan kumaşlar sessiz, halı ve kilimde çiçek motifleri işlenmiştir. Emin olun bu tarz bir yemek odasında huzurlu ve rahat bir yemek yiyeceksiniz. Country İngiliz yemek odası modellerimizi incelerken bunu anlayacaksınız.

country-ingiliz-yemek-odasi

Bu dekorasyonda yemek yemek inanılmaz keyifli. Aslında sandığınız kadar çok salaş bir tarzı da yoktur resmiyette barındırır içinde. Misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilecek kadar ağır bir duruşu ve ev ahalisi rahat hissettirecek kadar salaş bir tarzı vardır. Açıklı koyulu kahve tonlarıyla ağır bir duruş sergileyen country İngiliz yemek odası açık renk halısı ve çiçeklerden oluşan süslemesiyle samimi bir ortam yaratıyor sizlere.

country-ingiliz-yemek-odasi-1

Country İngiliz yemek odası stilinde en çok çiçek motifleriyle karşılaşılır. Bu yemek odası tasarımızda olduğu gibi çiçekli abajurdan oluşan bir aydınlatma ve duvardaki raflarda aksesuar olarak kullanılan çiçekli tabakları görmekteyiz. Minimal bir yemek odası tasarımı olmuş. Sandalyelerle daha fazla kalabalık yapmamak ve daha fazla kişinin oturmasını sağlamak için çiçekli koltuk kullanılmış. Beyaz duvarlar ve beyaz yemek masasından oluşan ferah yemek odası.

country-ingiliz-yemek-odasi-2

Yukarıdaki Country yemek odası modelimiz çok basit ve sade geldiyse böyle bir countrye ne dersiniz. Deri sandalyelerle gelen ağırlık ve kahve geçişleri mobilyalarda. Duvarda doğa ve çiftlik figürlerinden oluşan duvar kağıdı, aydınlatmada şamdan avize, kırmızı perde ve siyah abajurlar ile klasik country yemek odası.

country-ingiliz-yemek-odasi-3

Dikdörtgen ahşap yemek masası, çiçekli sandalyeleri ve gösterişli avizesi ile şık country İngiliz yemek odası. Piyona eşliğinde yemek yemek ne kadar keyifli ve huzurlu olur. Seviyorum piyonun tınısı sakin ve huzurlu.

country-ingiliz-yemek-odasi-4

Sade, ferah, huzurlu ve sakin bu country yemek odası takımları her şeyi barındırıyor içinde. Avizeler ile aydınlatmadan sıkılıyor ve fenerli aydınlatma ürünlerini kullanıyoruz. Duvarlarımızı tablolarla süslerken yemek masamızda doğal bitkilere ve şamdanlara yer vermeyi unutmuyoruz. Bitkileri kullanmaktan korkmayın evinizin oksijen kaynağıdır onlar. Ter temiz mis gibi hava sağlar sizlere. Country İngiliz yemek odası tarzında konsol ve vitrinlerden ziyade gömme dolaplar çok yaygındır.

country-ingiliz-yemek-odasi-5

Tabaklarla süslenmiş bir dresuar ve duvarları görmekteyiz. Duvarda pembeli beyazlı duvar kağıtları ve bizi eskiye götüren sandalyeler. Tabaklarla süslenmiş daha fazla duvar dekorasyonu görmek isterseniz tabaklarla yemek odası duvar dekorasyonu başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Country İngiliz yemek odası için seçtiğimiz tasarımların sonuna geldik keyifli, huzur dolu günler diliyorum hepinize.

2 YORUMLAR

  1. Ne kadar zevkli insanlarmış ben bu tarzı çok beğeniyorum. Sayenizde geldiği yöreyi de öğrenmiş oldum teşekkür ederim. Evimde kullanmadım aslında ama herhangi bir değişiklik yaptığımda bu tarzı evime katmayı düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz