Country Tarzı Yemek Odası

2
261

Klasik motifiyle ağır duran, çiçekli desenleriyle ferahlık sağlayan, Fransa‘dan evlerinize gelen, country tarzı yemek odası.

country yemek odası

Yemek masası, çiçekli sandalyeler, konsol ve otantik aydınlatmalarıyla dikkat çeken bir tasarım. Mobilyada ahşap tonları tercih edilirken, sandalye, halı ve duvar aksesuarlarında aynı renk tonları tercih edilerek, yemek odasında bütünlük yakalanmıştır.

country yemek masası

6 kişilik country yemek masasının kenarlarına, eşyalarınızı koymanız için saklı çekmeceler yapılmış ve yemek masası daha kullanışlı hale getirilmiştir. Sandalye ayaklarında ve masada aynı malzeme kullanılarak renk uyumu bozulmamıştır. Sandalye arkalıklarında, kiremit tonları tercih edilmiş, aydınlatma iskeletinde ise bakır tonları tercih edilerek country  yemek odasında sonbaharın sıcaklığı hissedilmesi sağlanmıştır. Son olarak da konsol kısmından bahsedelim isterseniz.

country konsol

Ahşaptan üretilen country konsolda, 3 adet kapaklı dolap, 3 adet çekmece ve metal kulplar kullanılmıştır. Yemek takımlarınızı dolaplara, çatal bıçak takımlarınızı ise çekmecelere koyabilirsiniz. Konsolu doğa tablosuyla tamamlarken, etrafını duvar çiçeklikleri ile süsleyebilirsiniz. Siz de bu dekorasyon da olduğu gibi, konsol üstüne otantik abajurlar tercih ederek yemek odasının aydınlatmasını tamamlayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Aaa çok şık olmuş bu yemek odası. Benim country tarzla çok ilgim yoktur ama bu odayı çok beğendim. Kırmızı rengi yemek odasında çok severim zaten, iştah açıyor bence. Bu tarzla da çok uyumlu olmuş 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz