Country Yemek Odası Takımları

2
134

Eskiye gidiyoruz ve nostalji yaşamaya hazır olun. Country yemek odası takımları ile kendinizi daha sıcak ve samimi bir ortamda hissedeceksiniz. Eski deyince aklınıza demode tarzlar gelmesin, country her tarzı barındıran tasarımları sayesinde, modern, şık, klasik, eklektik istediğiniz havayı yemek odanıza verebileceğiniz dekorasyon örnekleri sunuyor. Nostaljiye klasikle başlayalım isterseniz.

klasik country yemek odası takımı

Mobilyalardaki klasik dokunuşlarıyla ağır, turuncu tonlarıyla hareketli, vanilya duvarlarla sade, aydınlatmada tercih edilen avizesi ile şık ve klasik country yemek odası takımı. Bence bu tasarımda en çok dikkat çeken Fransız tarzı turuncu şık perdeler.

romantik country

Ahşap konsol, yemek masası, bank ve normal olmak üzere iki farklı sandalye grubu ve iki farklı renk, ahşap armatür ve mumlara sağlanan aydınlatmasıyla romantik country yemek odası takımı. Şık yemek odası takımları modellerimizdeki aksesuarlardan daha farklı tasarımlar kullanılarak bu dekorasyonda da şıklık yakalanmıştır.

eskitilmiş country

Yemek odası takımları yazımızdaki eskitilmiş mavi mobilyalardan oluşan  country modelinin eskitilmiş farklı renk mobilyalardan tasarlanan country tarz yemek odası takımını görüyoruz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here