Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri

0
3886

“Reçel döküldü nasıl çıkar?” “örtüye yağ damladı ne yapacağız?” gibi durumları dert etmemeniz için mutfak, yemek odası ve bahçenizde bulunan masalarda kullanabileceğiniz dertsiz masa örtüleri, adından da anlayabileceğiniz üzere hiç sorun çıkarmaz, dert yaratmaz. Leke tutmadığı ve ütü gerektirmediği için de oldukça pratiktir. Koçtaş gibi yapı marketlerden, Taç gibi tekstil mağazalarına kadar birçok yerde bulabilirsiniz. Sizler için bu yazımızda farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun 12 farklı alternatifi listeledik…

Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 1

Dertsiz masa örtüsü deyince aklınıza ucuz ya da dandik ürünler gelmesin. Salon ve mutfakta da rahatlıkla kullanabileceğiniz, hatta misafir gelince de tercih edebileceğiniz birçok farklı modeli var.

Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 2

Misafir için daha şık tasarımlara ihtiyacım var diyorsanız, Taç mağazalarında bulabileceğiniz bu model tam size göre.

Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 1

Bahçe, balkon ve mutfaklarınız da unutulmamış. Dertsiz masa örtüleri arasında renkli, canlı ve eğlenceli tasarımlar da mevcut.

Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 3

Hemen her dekorasyon tarzına uyum sağlayan bu şık masa örtüsü de o leke tutmayan, kolayca silinip yıkanabilen ve ütü gerektirmeyen dertsiz masa örtüleri arasında yerini alıyor.

Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 4

Koyu renkler sizi sıkıyorsa ve daha iç açıcı tasarımlar arıyorsanız, kelebek desenli bu şık masa örtüsünü tercih edebilirsiniz.

Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 5

Daha şık bir tasarım arayanlar için önerebileceğimiz bir model.

Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 6

Tekstil ürünlerinde dantelden hoşlananlar için bu modeli önerebiliriz. Ayrıca dertsiz masa örtüleri arasında yer aldığından; üzerine bir şey döküldü mü, bir şey damladı mı derdiyle de uğraşmazsınız.

Şunları da beğenebilirsiniz;

Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 7 Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 8 Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 9 Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 10 Dertsiz Masa Örtüsü Modelleri 11

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here