Dikdörtgen Masa Örtüleri

1
3255

Yemek odalarında dikdörtgen yemek masalarına sahipseniz ve masa örtüsü düşünüyorsanız seçtiğimiz masa örtüsü modelleri dikkatinizi çekebilir. Dikdörtgen masa örtüleri ile yemek odalarınızı yeniden dekore edebilirsiniz. Yemek odanızda ki bu küçük değişiklik hem size iyi gelecek hem de evinizin havasını değiştirecektir.

Beyaz Dikdörtgen Masa Örtüsü

dikdortgen-masa-ortuleri

Beyaz jakarlı dokuma kumaş ve Fransız dantelinden üretilen beyaz dikdörtgen masa örtüsü ile basit, ahşap yemek masanızı zarif ve şık gösterebilirsiniz. Peçeteleriyle masa örtüsünü tamamlayarak misafirlerinize ve ailenize güzel bir yemek sunumu yapabilirsiniz. Bu masa örtüsünü evidea da bulabilirsiniz.

Kırmızı Tığ Masa Örtüsü

dikdortgen-masa-ortuleri-1

Kırmızı tığ masa örtüsü ile yemek odalarınızı çekici hale getirebilirsiniz. Beyaz veya siyah yemek masanıza sererek kırmızı peçetelerle güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Dilerseniz kırmızı mumlarla süsleyerek romantik bir yemek masası elde edebilirsiniz. Bu masa örtüsü ise zara home’dan seçtiğimiz bir model.

Şık Masa Örtüsü

dikdortgen-masa-ortuleri-2

Avangart ve klasik yemek odası takımlarıyla kullanabileceğiniz şık, dikdörtgen masa örtüsü. Krem renklerinden oluşan masa örtüsü kumaşında % 70 pamuk, % 30 polyesterdir.  Kumaş etrafında ve ortası Fransız dantelleri ile süslenmiştir. Şık, klasik masa örtüsünü evmanya’da bulabilirsiniz.

Kabak Desenli Dikdörtgen Masa Örtüsü

dikdortgen-masa-ortuleri-3

Pamuk ve keten karışımı, sonbahar renkleriyle kırmızı, kahverengi ve portakal renginden oluşan üzerinde balkabağı desenleri bulunan dikdörtgen masa örtüsü. Sonbaharın renklerinden oluşan sıcak bir yemek odası dekorasyonu istiyorsanız bu dikdörtgen masa örtüsünü düşünebilirsiniz.

Mavi Dikdörtgen Masa Örtüsü

dikdortgen-masa-ortuleri-4

Mavi tonları ve beyaz kombinasyonundan oluşan dikdörtgen masa örtüsü. Ferah bir yemek odası dekorasyonu için açık renk masa örtüsü tercih edebilirsiniz. Yemek odanızda mavi aksesuarlara yer verebilir, yemek takımınızda ise mavi tonları tercih edebilirsiniz. Renkli ve uyumlu bir yemek odası için güzel bir kombinasyon.

Pembe Dikdörtgen Masa Örtüsü

dikdortgen-masa-ortuleri-5

Nötr renklerden oluşan klasik yemek odası takımına sahipseniz pembe masa örtüsüyle yemek odanızı renklendirebilirsiniz. Soğuk renklerden oluşan yemek odalarınızı sıcak renklerden oluşan aksesuarlarla kombine yapabilirsiniz.

Sarı Simli Dikdörtgen Masa Örtüsü

dikdortgen-masa-ortuleri-6

Leke ve kir tutmama özelliğine sahip olan dikdörtgen masa örtüsü ile keyifle misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Beyaz yemek odası takımınızla rahatlıkla kullanabileceğiniz masa örtüsü. Bu ürünü gittigidiyorda bulabilirsiniz.

Harem Dikdörtgen Masa Örtüsü

dikdortgen-masa-ortuleri-7

Platin sarısı rengiyle zengin bir yemek odası, suni deri kumaşı ve püsküllü desenleriyle yemek odası dekorasyonuna klasik tarzı yansıtmak istiyorsanız harem dikdörtgen masa örtüsünü düşünebilirsiniz. Kızlarına çeyizlik masa örtüsü arayanlar için, evlerinde de şıklık ve gösteriş isteyenler için ideal masa örtüsü. Bu masa örtüsünü ise Home Sweet Home’da bulabilirsiniz. Sizler için özenle seçtiğimiz dikdörtgen masa örtülerinin sonuna geldik, bizlerden bugünlük bu kadar.

1 Yorum

  1. merhaba Avangart ve klasik yemek odası takımlarıyla kullanabileceğiniz şık, dikdörtgen masa örtüsü. Krem renklerinden oluşan masa örtüsü kumaşında % 70 pamuk, % 30 polyesterdir. Kumaş etrafında ve ortası Fransız dantelleri ile süslenmiştir. Şık, klasik masa örtüsünü evmanya’da bulabilirsiniz. Başlığı altında ki ürünün linkini ya da daha ayrıntılı bilgisini paylaşır mısınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz