Eğlenceli Çocuk Odası Puf Modelleri

2
682
eğlenceli puf modeller
eğlenceli puf modeller

Çocuk odası dekorasyonu ilgi gösterilmesi gerekilen bir alan… Çocuğunuzun en çok vakit geçirdiği yer odasıdır. Bu odayı da en iyi şekilde dizayn etmek ebeveynlere düşüyor. Çocuk odasının dizaynı diğer odaların dizaynına kesinlikle benzemiyor ve çocuk odasında sadeliği düşünmek pek doğru bir bakış açısı olmaz. Bu yüzden daha eğlenceli, çocuklara enerji verecek fikirleri düşünmelisiniz. Mesela çocuk odası puf modelleri eğlenceli bir oda tasarlamak isteyenler için gayet iyi bir fikir!

Çocuk odası puf modelleri çokça kullanılan bir koltuk modeli. Puflar zaten hayatımızın birer parçası haline geldi. Eskiden sadece kafelerde kullanılan puf koltuklar şimdi hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Konforlu oluşu ve renkli modelleriyle bulunduğu yere renk katmayı başaran puf modellerini çocuk odasında denemelisiniz. Çocuk odasında puf modellerinin duruşu gerçekten bir başka…

Neden Puf Koltuk?

Puf koltuk tercih etmeniz için birçok nedene sahipsiniz. Mesela konforlu olduğundan dolayı düşünebilirsiniz. Çocuklar konforu, yumuşaklığı çok sevdiğinden dolayı puf koltuklarda vakit geçirmeyi de çok seviyorlar. Bu yüzden çocuk odası puf modelleri arasında çocuğunuz için en uygun olan modelleri tercih etmelisiniz.

Ayrıca puf koltuğun çocukların uyumasına da yardımcı olma gibi bir özelliği var. Özellikle küçük çocuklar puf koltuklarda vakit geçirdikçe uykuları çabuk geliyor. Çocuklarınızın odasında daha çok vakit geçirmesini istiyorsanız, böyle puf koltukları düşünmeniz daha doğru olacaktır. Sizin için çocuk odası puf koltuk modelleri arasından en eğlenceli ve en güzellerini derledik!

Eğlenceli Puf Modeller

Eğlenceli puf modellerin desenleri, renkleri ya da duruşu çok önemli. Kimi zaman hayvan modelli puflar tercih edilirken kimi zaman da sadece renkler tercih edilebiliyor. Sizler çocuğunuza en uygun olacağını, onun çok seveceği modelleri tercih etmeye çalışmalısınız. Eğer çocuğunuza uygun bir model seçerseniz kesinlikle çocuğunuz da siz de rahat edeceksinizdir.

eğlenceli puf modeller
eğlenceli puf modeller

Bu model, çocuk odası puf modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu tarz hayvan modellerini küçük yaştaki çocuklarınız için düşünebilirsiniz. Zaten rengarenkler ve çeşit çeşitler… Çocuğunuz için hangi tarz modeli uygun görüyorsanız ona göre seçim yaparak, en sevdiği renkle haşır-neşir olmasını sağlayabilirsiniz.

çocuk odası puf
çocuk odası puf

Çocuğunuzun bir kral gibi hissetmesini mi istiyorsunuz? O zaman böyle bir model düşünmelisiniz. Kral tacından yapılan bu modelde sarı ve morun çok güzel bir şekilde kullanıldığını görüyoruz. Ayrıca kenarlarında kollarını koyabileceği yerler de var ve oldukça geniş… Özellikle erkek çocuklar için uygun olan bu puf modeli tercih ederek onların krallık oyunu oynamasını sağlayabilirsiniz.

çocuk odası puf modelleri
çocuk odası puf modelleri

Kurbağa modelinde de eğlenceli çocuk odası puf modelleri bulabilirsiniz. Bu tarz kurbağalı puf modeller de sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle yeşil ve sarı çok hoş bir görüntü çiziyor. Kurbağayı da oldukça sevimli bir şekilde yapmışlar. Çocuğunuza eğer hayvanları tanıtmak istiyor, hayvan sevgisi oluşturmak istiyorsanız böyle modelleri düşünebilirsiniz. Bu modeller sayesinde çocuk odasında gerçek bir fark yaratmış olacaksınız…

Eğlenceli Puflar

emoji puf model
emoji puf model

Böyle emoji benzerinde puf koltuklar da var. Özellikle teknolojinin hayatımızın her alanına nüfuz etmesiyle birlikte emojiler de hayatımızın bir parçası haline geldi. Dekorasyon konusunda emoji tarzı modeller çokça kullanılırken, puf modellerde de sıklıkla kullanılıyor. Bu tarz gülen suratlı puf modelleri düşünmelisiniz. Bu tarz puf modelleri özellikle çocuklar çok seviyor. Ayrıca gülen surat olmasıyla da çocuklara enerji verecektir, onların iyi hissetmesine katkıda bulunacaktır. Siz de bu tarz gülen suratlı puf koltukları çocuk odasında kullanabilirsiniz.

şirin çocuk puf koltuğu
şirin çocuk puf koltuğu

Tweety özellikle bugünün yetişkinlerinin en sevdiği çizgi film karakterlerinden birisidir. Çizgi filmlerde tatlı bir rol alan ve başına bir şey gelmesinden korkulan bir model olan Tweety, bu puf modelde de çizgi filmlerde olduğu kadar tatlı duruyor. Tweety puf modelini çocuk odasında tercih ederek çocuğunuza eski çizgi filmleri de tanıtmış olursunuz. Bu tarz çizgi filmli puf koltuklar da özellikle çizgi film seven çocuklar tarafından çok seviliyor!

Renkli Puf Koltuklar

İlla çocuğunuz için böyle karakter modelli pufları tercih etmeyebilirsiniz. Sade, renkli puflar da çokça tercih edilebiliyor. Renkli puf koltuklar özellikle fazla samimi modelleri seçmek istemeyenler için düşünülmüş. Sade olmayan fakat aşırı samimi de olmayan, tam ortasında olan, renkli, düz puflar da tercih ediliyor. Ayrıca ekonomik olarak da gayet uygunlar…

renkli puflar

Böyle renkli, düz puf koltuklar da çokça tercih ediliyor. Tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de çocuk odası yerine başka yerlerde de kullanıma uygun olması. Ayrıca yarın öbür gün çocuğunuz büyüdüğünde de böyle puf koltukları odasında bulundurabilir ya da diğer odalara, balkona taşıyabilirsiniz. Pikniğe dahi getirebilirsiniz. İleriye yönelik uygun bir tercih olabilir…

kırmızı puf koltuk
kırmızı puf koltuk

Kırmızıyı sevenler için ve takım halinde satılan puflar da mevcut. Çocuk odası puf modelleri arasında yer alan bu puf modeli de çokça satılıyor. Zaten kırmızı herkes tarafından sevilen bir renk ve hayatın her alanında var. Ayrıca dekorasyon açısından da kırmızının özel bir anlamı olduğunu söylemeliyiz. Bu puf koltuklar sayesinde çocuk odasına renk katmış olacaksınız. Ayrıca çocuğunuz da kırmızı puf koltukta güzel vakit geçirebilecek. Takım halinde satılıyor olması da kullanım alanını genişletiyor…

renkli puf koltuklar
renkli puf koltuklar

Daha konforlu koltukları da tercih edebilirsiniz. Çocuk odasında çocuğunuzun konforunu ön planda tutuyorsanız ve bu yönde tercih yapmayı düşünüyorsanız böyle bir model çok daha uygun olacaktır. Hem renk olarak gayet güzel, hem sade, hem de çocuğunuzu dik tutacak şekilde tasarlanmış. Böylelikle pufta sağlıklı olmayan bir oturuşta bulunmayıp, kambur olmasının da önüne geçebilirsiniz. Puf koltuk alırken bu gibi şeyleri de göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız.

Çocuğunuzun Zevkine Uygun Seçim Yapmalısınız

Çocuğunuzun zevkine hitap edecek seçimleri yapmanız şart. Aksi takdirde puf koltukları sevmeyip daha az kullanabilir ya da hiç kullanmayabilir. Bu konuda doğru adım atmak önemli. Özellikle çizgi film karakterlerini mi yoksa hayvanları ya da sadeliği mi seviyor bunu iyi bilmelisiniz ve buna göre tercih yapmalısınız. Renk olarak da sevdiği renkleri seçmeniz önemli yoksa sevmediği renklerdeki ürünleri kullanmaktan kaçınabiliyorlar.

Eğer doğru tercih yaparsanız puf koltuklarda vakit geçirmekten çok memnun kalacaklardır. Zaten çocuklar rahatı seven, konfor aşıklarıdır. Bu yüzden doğru tercih yaptığınız takdirde en çok vakit geçireceği şeylerden birisi puf koltuklar olabilir. Sadece çocuğunuzu iyi tanıyın ve ona göre hareket edin.

Bunları sadece çocuk odası puf modelleri olarak düşünmeyip evinizin herhangi bir alanında da kullanabilirsiniz. Herhangi bir sakıncası bulunmuyor. İsterseniz salona koyarak çocuğunuz için özel bir koltuk olarak yer almasını sağlar, isterseniz de düz modelleri tercih edip yukarıda da bahsettiğimiz gibi istediğiniz alanlarda kullanmayı düşünebilirsiniz. Sadece ihtiyaca göre tercih yapmak çok önemli.

Bunları kendi odalarınızda da kullanabilirsiniz. Sırf çocuk odası modelleri diye uzak durmanıza gerek yok. Çocuk odaları dekorasyonu için hazırlanan birçok ürün aslında yetişkinler tarafından da sıklıkla kullanılıyor. Model çocuklara hitap ettiği kadar yetişkinlere de hitap edecek kadar genel bir tasarıma sahipse nereye koyarsanız koyun sırıtmayacaktır. Puf modeller ile konforunuza konfor katın, çocuğunuza mutluluk sağlayın!

2 YORUMLAR

  1. Allahım daha ilk fotoğrafı görür görmez bu neeee diye tepki verdim nası tatlı bir şey bunlar böyle ♥♥ kendime yapacağım sanırım bunlardan, çünkü cidden çok güzeller çok severim böyle şeyleri. fikirler için çook teşekkürler 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz