Ekonomik Yemek Odası Modelleri

0
252

Yemek odası için küçük bütçe ayıranlar için Türkiye’de bulunan mobilyacıları araştırarak sizler için hem kullanışlı hem de uygun modeller seçmeye çalıştık. Hep beraber seçtiğimiz ekonomik yemek odası modellerini inceleyelim isterseniz.

ekonomik-yemek-odasi-modelleri

Kahve ve beyaz kombinasyonundan oluşan sadeliği ile göz yormayan modern tasarımıyla dikkat çeken kalinda yemek odası takımı. Takımın içerisinde, 6 adet sandalye, yemek masası ve konsol bulunmaktadır. Mobilyaların ölçülerine göz atacak olursak, yemek masasının genişliği 160 cm, yükseklik 75 cm, derinlik ise 90 cmdir. Konsolun ölçüleri, genişliği 200 cm, yüksekliği 78 cm, derinliği ise 46 cmdir. İder mobilyada bulabileceğiniz kalinda yemek odası takımının fiyatı, 1230 tldir.

ekonomik-yemek-odasi-modelleri-1

Yemek masası, 4 adet deri sandalye, konsol, büfe ve tv sehpasından oluşan violet yemek odası takımı. Mobilyalarda ahşap rengi olarak sümela tercih edilirken büfe camının ve konsol aynasının rengi beyazdır. Mobilyalarda malzeme olarak suntalam kullanılmıştır. Suntalam, sunta üzerine lamine kaplama olarak bilinmektedir. Suntaların lamine ile kaplanması sayesinde mobilyalar yanmaz ve suya dayanıklı hale gelir. Vivensede bulabileceğiniz bu yemek odası takımının fiyatı ise 2750 tldir.

ekonomik-yemek-odasi-modelleri-2

Krem ve ceviz renk kombinasyonundan oluşan elegance yemek odası. Yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası, 4 adet krem sandalye, ceviz konsol ve konsol aynası bulunmaktadır. İsteğe göre aynı model tv ünitesini de düşünebilirsiniz. Konsol çekmecelerinde, hızlı kapatmalardan oluşabilecek zarara karşı yavaşlatıcı stoper sistem kullanılmıştır. Doğtaş mobilyada bulabileceğiniz bu modern ve ucuz yemek odasının fiyatı 2.295 tldir.

ekonomik-yemek-odasi-modelleri-3

Yemek masası, 6 adet sandalye, tv sehpası, konsol ve vitrinden oluşan pırlanta yemek odası takımı. Mobilyalar, E 1 sınıfı kanserojen madde içermeyen 1.kalite melamin kaplı yonga levhadan üretilmiştir. Takımın içerisinde yer alan mobilyaların ölçülerine baktığımızda ise yemek masasının genişliği 139 cm, yüksekliği 78 cm, derinliği ise 98 cm dir. Vitrinin genişliği 90 cm, yüksekliği 179 cm, derinliği 41 cm, konsolun genişliği 170 cm, yüksekliği 80 cm, derinliği 41 cm, tv ünitesinin genişliği 90 cm yüksekliği 179 cm, derinliği ise 41 cm dir. Modalife da bulabileceğiniz pırlanta yemek odasının fiyatı 1.290 tldir.

ekonomik-yemek-odasi-modelleri-4

Verona ve parlak beyaz renk kombinasyonundan oluşan, tazz yemek odası takımı. Yemek odası takımının içerisinde açılabilen yemek masası, beyaz konsol, konsol aynası ve beyaz sandalyeler bulunmaktadır. Yemek odası dekorasyonunda nötr renk hakimiyeti isteyenler için güzel bir alternatif olabilir. Benimevim online alışveriş sitesinde bulabileceğiniz bu yemek odasının fiyatı 1.850 tl dir. Son olarak takımın içerisinde yer alan mobilyaların ölçülerine baktığımızda, yemek masasının genişliği 165 – 209 cm, yüksekliği 76 cm derinliği 88 cm, konsolun genişliği 206 cm, yüksekliği 82 cm derinliği 50 cm, konsol aynasının genişliği 189 cm, yüksekliği 62 cm, derinliği ise 30 cm dir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz