En Güzel Home Ofis Dekorasyon Fikirleri

2
606
ofis dekorasyon örnekleri

Evde çalışan yada çalışmayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz home ofis dekorasyon örneklerine göz atmalısınız. Home ofis dekorasyon fikirleri ile evde çalışmaya ayırdığınız zamanı daha verimli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Güzel, düzenli ve temiz bir ortamda çalışmak elbette herkesin hoşuna gider. Sizde evinizde böyle bir ortamı kendiniz için yaratabilirsiniz.

En Güzel Home Ofis Dekorasyon Fikirleri 1

Çalışma alanınızın ferah olmasını istiyorsanız beyaz ofis mobilyaları düşünmelisiniz. Yer ve duvarların bir kısmında ahşap seçimler yaparak çalışma odanıza sıcak bir atmosfer kazandırabilirsiniz.

ofis dekorasyon örnekleri

Klasik dekorasyon seviyorsanız, bu tarz bir home ofis dekorasyonu düşünebilirsiniz. Klasik mobilyalar ve oda için özel olarak yapılmış klasik raflar. Ağır takılmayı sevenler için alternatif bir ofis dekorasyon örneği.

ofis dekorasyon örnekleri

Home ofis için fazladan bir odanız yoksa ve bir çalışma alanına ihtiyacınız varsa ölü alanları en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz. Küçük ama sevimli bir çalışma alanı.

ofis dekorasyon örnekleri

Koyu renk ahşap mobilyalar ve dolaplar kullanılmasına rağmen tercih edilen mavi sandalyeler çalışma alanını yumuşatmak için yeterli olmuş. Özellikle de yerde tercih edilen geometrik desenli halı ofis dekorasyonuna ayrı bir çekicilik katmış.

ofis dekorasyon örnekleri

Tercih edilen ahşap mobilya renkleri ve perde ile oldukça sade bir çalışma alanı.

ofis dekorasyon örnekleri

Renkli kişiliğinizi çalışma odanıza yansıtmaya ne dersiniz. O zaman çalışma odanızda kullanacağınız rengarenk bir halı, pembe bir dinlenme koltuğu işinizi görecektir.

ofis dekorasyon örnekleri

Depolama için yeterli alanınız yoksa kitaplık kullanmak yerine duvarda niş uygulatarak bu alanları depolama için kullanabilirsiniz. Hatta çalıma masanızı da duvara monte edebilirsiniz.

ofis dekorasyon örnekleri

Modern bir çalışma odası düşünüyorsanız kumaş seçiminizi ona göre yapmalısınız.

ofis dekorasyon örnekleri

Oldukça geniş bir home ofis. Çalıma alanlarına dinlenmek için konulan koltukları seviyorum. Küçük şekerlemeler için birebir.

ofis dekorasyon örnekleri

Ahşap desenlerin bolca kullanıldığı home ofis dekorasyonu. İki masa arasına asılan mantar pano ve bitkiler renkli duvarda oldukça sevimli görünüyor. Bence vakit kaybetmeden kendiniz ve eviniz için en uygun çalışma alanını belirleyip dekorasyona başlayın.

2 YORUMLAR

  1. İlk fotoğraf ve merdiven altı çok hoş. Özellikle merdiven altı tam yeri değerlendirmek için bire bir olmuş. Tabi herkes kocaman odalarda çalışma odası niyetine çalışmak ister ama minimal bir alanda bile şık bir tasarım yapılacağının örneği olmuş bize de 🙂

    • Çalışma odası için ayrı bir oda ayrılabiliyorsa en güzeli tabi. Ama ne yazık ki bu çokta mümkün olmuyor. O zaman bu tarz home ofis dekorasyon fikirleri hayat kurtarıyor gerçekten ?.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz