En Güzel Yemek Odaları

0
961

Bugün sizlere en güzel yemek  odalarını sunacağız. Seçtiğimiz ürünlerin hepsi Türkiye’de bulunan tasarımlar. Türkiye’de bulunan mobilyacıları araştırdık ve sizler için en güzel tasarımları bir araya getirdik.

en-guzel-yemek-odalari

Ahşap yemek masası ve kumaş sandalyeler, masif büfe ve dresuardan oluşan klasik yemek odası takımı. Soluk tonlardan oluşan bu yemek odası takımı evlerinizi kışa hazırlamak için ideal bir ürün. En çok dikkatinizi top aydınlatma ürünleri çekiyor galiba. Fenerlerle verilen otantik hava çiçeklerle süslenmiş. Klasik yemek odası takımlarından vazgeçmiyor ve farklı bir tasarım istiyorsanız aradığınız yemek odası. Bu yemek odası takımını Mudo mağazalarında bulabilirsiniz.

en-guzel-yemek-odalari-1

Beyaz renkten vazgeçemiyorsanız bu yemek odası takımı sizlere alternatif fikir sunabilir. Biliyorsunuz artık sandalyeler, banklar, tabureler ve puflarla beraber kullanılmaya başladı. Casa mobilya da bunu unutmayarak beyaz puf ile karamel sandalyeyi aynı yemek odası takımında kullanmışlar. Beyaz konsol ve oval cam yemek masası ile takımı tamamlamışlar.

en-guzel-yemek-odalari-2

Taş duvar dekorasyonunu çok seviyorum. Taba rengi deri sandalyeler, kahverengi dikdörtgen yemek masası ve büfeden oluşan modern yemek odası takımı. Yemek masası oldukça büyük kalabalık davetlerde yer sıkıntısı oluşturmayacak bir yemek masası. Türkiye’de mağazası bulunmayan fakat internetten satışı olan Pottery barn’un resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

en-guzel-yemek-odalari-3

Açık mutfağa sahipseniz ahşap dikdörtgen yemek masası ve gri-krom kaplama sandalyeler tercih ederek bu şekilde bir dekorasyon yapabilirsiniz. Crate&Barrel tasarımı olan bu ürün bu senin moda rengi olan gri tonları kullanmayı ihmal etmemiş.

en-guzel-yemek-odalari-4

Avangart tarz sevenler için Voga mobilyaya ait bir yemek odası tasarımı. Beyaz ve fildişi kombinasyonundan oluşan, büfe, konsol, yemek masası ve konsol aynasıyla şık bir yemek odası takımı.

en-guzel-yemek-odalari-5

Karamel ve kapuçino kombinasyonuyla yemek masası ve büfe, krem deri sandalyelerden oluşan yemek odası takımı. Estetik masa ayağıyla dikkat çeken bir yemek masası tasarımı. Türkiye’de Bursa, Antalya, Balıkesir, Adana ve daha pek çok şehirde mağazaları olan Baqlars yenilikçi ve kaliteli bir tasarım sunuyor sizlere. Ürünlerinde daha çok mdf ve doğal kaplama, imalatlarını ise daha çok kayın ağacından üretiyorlar.

en-guzel-yemek-odalari-6

Beyaz yuvarlak yemek masası, lacivert kadife sandalyeler ve beyaz konsoldan oluşan Baffi’nin yemek odası takımı. Konsol üstünde bulunan roma rakamlarından oluşan saate ve sandalyelerin rengine bayıldım. Konsol ayakları sıradanlıktan çok uzak metal halkalardan oluşuyor. Aynı metal halkaları kapak kulpları olarak da kullanmış tasarımcı.

en-guzel-yemek-odalari-7

Loda mobilyaya ait lacivert kumaş sandalyeler, ahşap yemek masası ve konsoldan oluşan sade modern yemek odası takımı. Aydınlatma sizlerin de dikkati çekmiş olmalı.Yaratıcı ve çok farklı bir aydınlatma ürünü.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Yataş mobilyaya ait modern yemek odası takımı. Belly ve antrasit gri renk kombinasyonu kullanılarak tasarlanan yemek odası antrasit renkte özel kulplarıyla dikkat çekiyor. Arkasındaki ahşap panel takıma dahil olmayıp dekorasyon amaçlı kullanılmıştır. Fakat yemek odasını bağımsız hale getirmek istiyorsanız bu takımla beraber fotoğrafta ki gibi bir ahşap panel kullanabilirsiniz.

en-guzel-yemek-odalari-9

Kumaş sandalyeler, parlak koyu kahverengi konsol ve yemek masasından oluşan Mobi mobilyaya ait yemek odası takımı. Konsolunu süslediği siyah mumluk ve abajuru ile dekorasyon fikirleri sunuyor bizlere.

en-guzel-yemek-odalari-10

Zarif konsolu, metal çerçeveli konsol aynası, yemek masası ve sandalyelerden oluşan klasik yemek odası takımı. Bykepi tasarımı olan bu yemek odası takımı klasik tutkunlarını unutmuyor.

en-guzel-yemek-odalari-11

Farklı sandalye tasarımıyla dikkat çeken BoConcept yemek odası takımı. Yemek masasında parlak seçimler yaparken konsol da ise mat yüzeyler kullanmış. Bu takımda en çok hoşuma giden sandalyeler, rengi ve tasarımıyla farklı ve çok hoş. Sadece İstanbul’da mağazası bulunan BoConcept 1952’den beri hizmet veren bir firmadır.

en-guzel-yemek-odalari-12

Ahşap vitrin ve konsol, yemek masası ve gri, bordo sandalyelerden oluşan yalın ve modern yemek odası takımı. Kelebek mobilya ünitelerinde kulp yerine “bas-aç” kapaklar kullanarak endüstriyel yemek odaları sunuyor bizlere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz