Endüstriyel Yemek Odası Tasarımları

4
344

Yemek odası iç tasarımı konusunda modayı ve trendleri takip ederek sizlere ilham veren fikirler sunmaya devam ediyoruz. Endüstriyel yemek odası tasarımları evlerinizi daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

endustriyel-yemek-odasi-tasarimlari

Mutfak, yemek alanı ve salon iç içe bir uygulama örneği. Yemek odası için ayrılan alan, salon ile mutfak arasında. Ahşap ve taş duvarlardan oluşan iç dizaynla uyum yakalamak için ahşap yemek masası ve sandalyelerden oluşan bir takım tercih edilirken aydınlatmada sade bir model kullanılmış.

endustriyel-yemek-odasi-tasarimlari-1

Ahşap dikdörtgen yemek masası, renkli kumaş kaplı sandalyeler ve sade metal renk sarkıt lambalardan oluşan yemek odası. Zarif, sade ve renkli yemek odası isteyenler için güzel bir alternatif.

endustriyel-yemek-odasi-tasarimlari-2

Beyaz lake kaplama yuvarlak yemek masası, siyah deri sandalyeler ve renkli bir tablodan oluşan küçük endüstriyel yemek odası.

endustriyel-yemek-odasi-tasarimlari-3

Oturma alanın hemen arka kısmı yemek alanı için ayrılmış. Ahşap dikdörtgen yemek masası, beyaz retro sandalyeler ve gri sarkıt lambadan oluşan farklı yemek odası tasarımı. İçecekler ve şarap için duvarda gözenekli bir raf dizayn edilmiş.

endustriyel-yemek-odasi-tasarimlari-4

Siyah bank, retro kumaşlı sandalyeler, rustik yemek masası ve şık bir avizeden oluşan bu yemek masası ile tarzlar arası geçiş yapabilirsiniz. Eklektik stil ve endüstriyel tasarım iç içe olduğu farklı bir yemek odası modeli.

endustriyel-yemek-odasi-tasarimlari-5

Yemek odası dekorasyonunda taş duvar uygulaması ve retro stil endüstriyel yemek odası modeli. Ahşap, basit bir dikdörtgen yemek masası, retro halı ve sandalyelerden oluşan güzel bir takım. Bizler büyüklerimizden kalan yadigar halıları modası geçmiş diye kullanmak istemeyiz. Halbuki trend artık retro. Size hediye olan halınızı bu tasarımda olduğu gibi yemek odasına serebilir, evinizde retro tasarımlara yer verebilirsiniz.

endustriyel-yemek-odasi-tasarimlari-6

Ahşap yemek masası, siyah deri sandalyeler ve şık bir avizeden oluşan yemek odası takımı, gri koltuk takımından oluşan salonla oldukça uyumlu görünüyor. Oturma alanına turuncu bir koltuk, yemek alanınına ise turuncu halı seçerek yaşam alanınızı sıcak renkler ekleyebilirsiniz. Bugünlük sizler için seçtiğimiz ilham olabilecek yemek odası tasarımları bu kadar. Herkese keyifli ve sağlıklı günler diliyorum.

4 YORUMLAR

  1. İçeriği incelerken aklıma evimin tavanı geldi ve keşke benim de evim böyle yüksek tavan olsa dedim. Yemek odalarına bakamadım bile 😀 Ne kadar geniş olduklarına kaydı aklım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz