Eskitme Mobilya Modelleri

2
5771

Ev dekorasyonu veya ofis dekorasyonu içinde geçmişin anılarını taşıyan dekoratif eskitme mobilya modelleri, çoğumuzun dekorasyon anlayışı içinde yer alıyor. Salon dekorasyonu içinde eski bir ahşap vitrin, çalışma odasına eski bir halı, yatak odası dekorasyonu için eski bir sandık modeli mekanın atmosferini tamamen değiştirebilir.

Eskitme Mobilya Modelleri 1
Bu tip eskitme mobilya modelleri ile bir ev dekorasyonu elde etmek istiyorsanız, antikacılardan eski mobilyalar alabilir veya kendi elinizdeki mobilyalara ufak bir kaç rütuş yaparak eskitme mobilyalar elde edebilirsiniz. Özellikle şark odası gibi odaların dekorasyonu için bu tür mobilya tarzları çok uyumlu oluyor.

Eskitme Mobilya Modelleri 2

İkinci el eşya, ikinci el mobilya satan dükkanlardan bile bulabileceğiniz raflı ve çekmeceli bir komodini alarak, üzerinde bir kaç küçük rütuş yaparsanız ortaya son derece şık ve dekoratif bir konsol çıkarabilirsiniz.

Eskitme Mobilya Modelleri 3

Koridor dekorasyonu için böyle eskitme bir sedir kullanabilir ve uyumlu yastık, kırlent ile dekore edebilirsiniz.

Eskitme Mobilya Modelleri 4

Çekmeceli eskitme komodin alarak, üzerine antika bir tepsi veya ıbrık ile şık bir dekorasyon köşesi elde edebilirsiniz.

Eskitme Mobilya Modelleri 5

Klasik orta sehpa modelleri artık size hitap etmiyorsa, eskitme bir orta sehpa modeli kullanabilirsiniz. Özellikle çekmeceli eskitme sehpalar hem dekoratif hem de fonksiyonel oluyor. Eskitme mobilya tarzı oluştururken kesinlikle desenler, resimler konusuna özen gösterin. Mobilyaların üzerine yapılabilecek en dekoratif rütuş desen ve resim işlemleridir. Böylece hem renkli bir dekorasyon elde edersiniz, hem de kendi dekorasyon stilinizi yansıtabilirsiniz.

Eskitme Mobilya Modelleri 6

2 YORUMLAR

  1. Eskitme şeyleri seviyorum ama salonuma uymuyor. Eskitme orta sehpa ve sedir çok hoşuma gitti mesela ama o sehpayı oturma odama koysam çok sırıtır. Sizce nasıl dekorasyonlar yapılmalı eskitme mobilyalarla?

    • Merhaba Zehra Hanım, eskitme mobilyaları modern bir oturma odası ve salon dekorasyonunda rahatlıkla dekore edebilirsiniz. Dilerseniz eskitme mobilyaları dekore etmek istediğiniz odanın fotoğraflarını bize yazın bölümümüz aracılığıyla gönderebilirseniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz