Ev Giriş Dekorasyon

4
696

Evinizin dekorunu kendiniz yapmak istiyorsanız öncelikle bir plan program hazırlamalısınız. Bu plan içerisinde kuşkusuz ki ilk olarak dekorasyona başlayacağınız nokta antredir. Kapıdan girer girmez hem sizi, hem de misafirlerinizi karşılayacak olan ev giriş bölgesinin dekorasyonuna ekstra önem verilmesi gerekiyor. Evinizi hem daha büyük gösterecek, hem de yaşam tarzınız hakkında bilgiler verecek antreniz için dekorasyon önerileri sunmak istiyoruz.

antredekorasyononerileri

Antreniz geniş bir bölgeden oluşuyor ise öncelikle dikkat çekici bir halı ve küçük bir dresuar ve üzerine de ufak aksesuarlar kullanabilirsiniz. Hem şık, hem de kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz.

antreaksesuarlari

Antrelerin vazgeçilmezi aynalardır. Ancak standart ayna modellerinden sıkıldınız, yeni tasarımlar arıyorsanız alt bölümünde şık bir ayakkabılık olan yuvarlak aynalar ile evinizin girişine farklı bir hava katabilirsiniz.

antredekorasyonu

Ev giriş dekorasyonunda tercih edilen aksesuarlardan bir diğeri de duvar tabloları. Hem yaşam tarzınız ile ilgili bilgiler verecek, hem de koridorun daha canlı görünmesine yardımcı olacak duvar tablolarını özen ile seçmelisiniz.

antreaydinlatma

Antre dekorasyonunda püf noktalarından biri de aydınlatmadır. Işığı doğru kullanarak antrenin hem dikkat çekici, hem de modern bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

koridordekorasyonu

Şık ve dikkat çekici bir antre istiyorsanız özel duvar içerisine bölmeler açtırabilir, bu bölmelere de dikkat çekici aksesuarlar yerleştirebilirsiniz.

antreaynalari

Evinizin girişi olan koridorunuzu daha büyük ve gösterişli bir hale getirmek istiyorsanız duvara monte edilen büyük aynalardan yararlanabilirsiniz. Hem gösteriş konusunda, hem de kullanım olarak işlevsel bir ayna ile şık bir antre dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Mrb evin girişi için dekorasyon konusunda bir sorum var. Benim evimin girişi dar bir koridora açılıyor ve dubleks. Merdivenim de kapının tam karşısında. Koridorda çok fazla bir şey yok zaten ama dikey uzunlamasına parke yaptırayım diyorum sizce güzel durur mu teşekkürler

  2. Aslında evin çok küçük bir alanı ama evin girişi çok önemli bence de. Çünkü gelen misafir de ilk oradan giriyor biz de. İnsanın ilk girişte gözü gönlü açılsın istiyor 🙂 Sonuçta ilk izlenim önemli değil mi? 😀

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz