Ev Tasarım Örnekleri

2
222

Ev dekorasyonu, büyük hassasiyet isteyen ve özen ile gerçekleştirilmesi gereken çalışmalardır. Özellikle de evinizi herhangi bir iç mimar veya firma ile çalışmadan kendiniz dekor etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken nokta sayısı oldukça fazla. Eğer örnekler ile yola çıkarak kendinize daha güzel bir yaşam alanı yaratmak istiyorsanız en güzel ev tasarım örnekleri ile karşınızdayız.

evtasarimornekleri

Üst tavandan ve yan duvarlardan gerçekleştirilen spot aydınlatma sistemi ev tasarım örnekleri arasında dikkate alabileceğiniz bir model. Evinize hem farklılık katacak, hem de ışığın rahatsız etmesini engelleyecektir.

evtasarimornekModern ve yenilikçi ev tasarım örnekleri arasında kalabalığa yer yok. Ne kadar az eşya kullanırsanız ev dekorasyonunuz o kadar güzel ve rahat olacaktır.

modernevtasarimi

Ev tasarım örnekleri arasında renk uyumuna dikkat çeken bir örnek. Sadece iki renk ile hem mobilyalar, hem de aksesuarlar bir bütün halinde şık bir görünüm oluşturmakta.

evdekorornekleri

Özellikle evinizde çatı katı var ise bu ev dekorasyon tasarımını kullanmanızı önermekteyiz. Hem rahat, hem de huzur dolu zaman geçirebilirsiniz.

beyazevtasarimlari

Modern ev tasarim örnekleri arasında en çok tercih edilen renk şüphesiz ki beyaz. Hem huzur verici, hem dinlendirici, hem de estetik görünümü ile tercih etmeniz gereken ilk renk.

rahatevtasarimorneklerHem rahat, hem de modern bir ev tasarım örneği arıyorsanız tam size göre bir dekorasyon örneği. Hem mobilyaların yerleşimi, hem de doğru mobilyanın seçimi dekorasyonun başarıya ulaşmasını sağlayacak.

 

2 YORUMLAR

  1. Küçük evlere de uyarlanabilecek öneriler olmuş ellerinize sağlık. Tavan arası olanı daha çok beğendim. Daha samimi ve güzel geldi. Örnekler için teşekkürler 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz