Evdeki Kusurları Kapatmanın Yolları

0
997

Her evde uyumu bozacak, gözünüze batan şeyler vardır. Bu ilginç fikirler ile sizleri rahatsız eden çirkin görüntülerden kurtulabilirsiniz. Örneğin, makine kablolarını dekoratif kutular ile saklayabilir yada süsleyebilirsiniz. Sizlerde seçtiğimiz ilginç kusur kapatma yöntemlerini evlerinizde hoşunuza gitmeyen görüntüler için deneyebilirsiniz.

Görünen Kablolar İle Duvar Sanatı

evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari

Görünen kabloları saklamak yerine onları süsleyebilirsiniz. Kabloları duvara sabitlemek için yaprak desenli, kuş figürlü yada sevdiğiniz herhangi bir desen ve renkte kablo klipsleri kullanabilirsiniz. Renkli klipsler duvarda öyle güzel görünüyor ki kablonun varlığı kayboluyor. Ev dekorasyonunda ilginç kusur kapatma yöntemlerini görmeye devam ediyoruz.

Çamaşır Makinesini Elektrik Bandı ile Süsleme

evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari-1

Şimdiki ilginç fikirde çamaşır makinesini elektrik bandı ile süslemek. İsterseniz enlemesine uzun şeritler halinde yapıştırabilir, isterseniz de küçük noktalar keserek benekli bir çamaşır makinesi elde edebilirsiniz. Evde çocuğunuz varsa ve beyaz makineniz sürekli el kiri oluyorsa bu şekilde bir süsleme yapabilirsiniz.

Yönlendiricileri Gizlemek İçin İlginç Fikirler

evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari-2evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari-3

Yönlendiricileri dekoratif kutularda gizleyebilirsiniz. Bir yada iki kutu kullanarak hem yönlendiricileri hem kabloları saklayabilirsiniz. Şekildeki gibi kutuların arkasından kabloların geçebileceği büyüklükte delikler açarak istemediğiniz eşyaları saklayabilirsiniz.

evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari-4evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari-5

Kutuları çok büyük bulduysanız ve hoşunuza gitmediyse atmayı düşündüğünüz kitap kapaklarından yararlanabilirsiniz. Görünmesini istemediğiniz küçük eşyalarını saklayarak ev dekorasyonunda ilginç fikirler sunarak arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Duvardaki Çirkin Görüntü ve Bir Tablo

evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari-6

Duvarınızda istemediğiniz, çirkin görüntülerden, güzel, renkli bir tablo asarak kurtulabilirsiniz. Hem odanıza güzel bir hava verirken hemde görmek istemediğiniz görüntülerden kurtulursunuz.

Kabloları Bir Örtü İle Gizleyin

evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari-7

Evinizde istemediğiniz görüntülerin başında gelen kabloları saklamak için çözümler sunmaya devam ediyoruz. Çalışma odanızda bulunan bilgisayar gibi teknolojik aletlerin kablosunu, dekoratif siyah bir örtü ile saklayabilirsiniz. Çalışma masanızın arkasına seçtiğiniz dekoratif bir örtüyü üst tarafından masaya raptiyele ve kabloların çirkin görüntüsünden kurtul.

Evcil Hayvanın Mama Kabını Saklayabilirsiniz

evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari-8

Köpeğinizin mama tabağını çekmecelerin içine şekildeki gibi gizleyebilirsiniz. Hem mamalar etrafa saçılmaz hem de kokusu etrafa yayılmamış olur.

Çöp Kutularını Dolapların İçine Gizleyebilirsiniz

evdeki-kusurlari-kapatmanin-yollari-9

Mutfağınızda kullandığınız çöp kutularını, mutfak dolapların içinde gizli bir bölme yaptırarak gizleyebilirsiniz. Evinizde istemediğiniz görüntülerden farklı yollarla kurtulabilirsiniz. Umarım sunduğumuz ilginç fikirler işinize yarar çözümler sunar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz