Fransız Koltuk Modelleri

2
770

Ev dekorasyonu içinde antika rüzgarı estirmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği koltuk modelleri arasında yer alan Fransız koltuk modelleri, aynı zamanda son zamanlarda modern çizgilerle tasarlanması ile modern ev dekorasyonu içinde yerini aldı. Fransız tarzı dekorasyon yapmak isteyenler için öncelikle koltuk takımları arasında Fransız koltuk modelleri tercih etmekle işe başlayabilirler.
barok fransız koltuk

Modern çizgilerin yer aldığı koltuk takımlarında hem konfor hem de dekoratif çizgiler yakalamak isterseniz bank görünümünde çok öteye çıkmış, gözlük modelli böyle bir Fransız koltuk alabilirsiniz. İkili koltuk arayanlar içinde son derece şık bir tercih.

dekoratif fransız koltuk

Klasik desenli koltuk modelleri, sizin dekorasyon tarzınızı yansıtıyorsa, bu tür desenli ve renkli bir Fransız koltuk modeli tam size göre.

desenli fransız koltuklar

Genelde fransız koltuklar, tekli koltuk veya ikili koltuk modeli olarak tasarlanıyor. Ancak son zamanlarda ev dekorasyonu içinde salon dekore edilirken, Fransız dekorasyon tarzını yansıtmak isteyenler 1 tane üçlü, 2 tane tane tekli koltuk ile Fransız koltuk takımını tercih ediyor.

0630-8
0630-8

Sade salon dekorasyonu size hitap etmiyorsa, kırmızı Fransız koltuk modeli tam size göre bir tercih  olabilir.

kırmızı fransız koltuklar

Ev dekorasyonu içinde her odada kullanabileceğiniz bir diğer Fransız koltuk modeli ise, josefın koltuk modelini yansıtan, pudra pembesi bu koltuk modeli. Hem salon dekorasyonu, hem oturma odası dekorasyonu hem de antre dekorasyonu içinde kullanılabilecek olan tasarım harikası pembe bir uzanma koltuğu tercih edilebilir.

pembe fransız koltuk

2 YORUMLAR

  1. Güzeller gerçekten ama mesela şunu merak ettim. Sade bir salonum var diyelim ve böyle bir koltuk modelini tek olarak salonumda bulundurmak istedim. Sizce çok mu saçma olur yoksa denenebilir mi? Düşünceleriniz benim için önemli 🙂

    • Merhaba Hacer Hanım, sade bir salon dekorasyonu değil de klasik yada avangard tarz bir salon dekorasyonu ile tek başına Fransız koltuk modeli tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz