Havalı Yemek Odası Tasarımları

4
635

Bugün sizlerle yemek odası dünyasına yepyeni bir pencereden bakacağız. Evinizin havasını değiştiren bu tasarımlar hem rahat hem de ultramodern. Farklı yemek odası dekorasyonu isteyenler için alternatif fikirler sunabilecek modeller. Mobilya dünyasında ufkunuzu açacak tasarımları görmeye hazır mısınız?

havali-yemek-odasi-tasarimlari

Sıcak ve davetkar bir yemek odası. Gün ışığından fazlasıyla yararlanabileceğiniz büyük pencereleriyle ferah bir ortam sağlıyor. Modern stil ve konforundan ödün vermeyen bir yemek odası takımı. Kapaklı üniteler yerine açık raflar ve düz bir perde tercih edilerek hem havalı hem mütevazi bir dekorasyon.

havali-yemek-odasi-tasarimlari-1

Yüksek tavan ve uzun sarkıt lambalarıyla şık ve ferah bir yemek odası. Basit ve hassas kalıp sandalyeler ve müthiş ahşap yemek masasıyla havalı bir tasarım. Aksesuar ve yemek takımlarını koymak için merdiven boşluğunda, merdivene bağımlı cam kapaklı raf sistemi tercih edilerek yaratıcı bir çözüm sunuyor. Parçaları ayrı ayrı toplayarak sizlerde evinizde bu şekilde bir yemek odası elde edebilirsiniz.

havali-yemek-odasi-tasarimlari-2

Eğlenceli modelleri sevenler için renkli sandalyeler ve ahşap yemek masasıyla hareketli yemek odası tasarımı. Sıcak ahşap zemin ve beyaz duvarlarıyla ferah yemek odası dekorasyonu. Bu sandalyeleri gerçekten çok seviyorum. Hem zarif ayakları sayesinde çok yer kaplıyor hemde çok estetik. Konsol, büfe ve vitrin kalabalığı yerine duvara monteli raflar tercih edilmiş.

havali-yemek-odasi-tasarimlari-3

Açık mutfak ve yemek alanı iç içe. Mutfak ve pencereler arasında tercih edilen yemek alanı oldukça zarif duruyor. Yaratıcı sandalyeler ve orijinal aydınlatmasıyla dikkat çeken bir yemek odası modeli.

havali-yemek-odasi-tasarimlari-4

Sıradan bir yemek masası, fantastik sandalyeler ve büyük bir tablo karşılıyor bizleri. Aydınlatmada küçük ve sade modeller tercih edilerek bütün dikkatler sandalyelere ve tabloya verilmiş. Yemek odasında farklılık istiyorsanız bir tablo, eski bir kilim yada bir aksesuar ile farklılık yaratabilirsiniz.

havali-yemek-odasi-tasarimlari-5

Yeşile çalan sandalyeler, rustik konsol, ahşap yemek masası, rustik aksesuarlar ve aydınlatmadan oluşan yemek odası dekorasyonu. Sandalyeler yada aksesuarlarla aralara serpiştirilen renklendirmeye bayılıyorum.

havali-yemek-odasi-tasarimlari-6

Açık mutfak, yemek odası ve salon uygulaması. Siyah ve grinin göz alıcı kombinasyonu. Siyah mutfak, siyah yemek odası ve gri oturma alanı. Mutfak kısmı spotlarla, yemek alanı 3 tavan lambasıyla oturma alanında büyük bir lamba tercih edilmiş. Yemek odanızda farklılık istiyorsanız, farklı model ve renkleri bir araya getirin. Hayalinizdeki yemek odası dekorasyonunu bizlerle paylaşın hayallerinize birlikte dokunalım.

4 YORUMLAR

    • Evinizde orijinal tasarımları rahatlıkla kullanırsınız o zaman. Farkı kullanmak bazen cesaret isteyebilir. Çünkü toplum baskısına önem veriyoruz.

  1. İkinci fotoğraftaki yemek odası şahane. Üstten sarkan aydınlatmalar da çok çok yakışmış. Böyle güzel odaları mobilyaları nasıl buluyorsunuz hayret ediyorum doğrusu 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz