Huzur Veren Ev Dekorasyonları

0
195

Yaşam alanınızı daha güzel, ferah ve huzur dolu bir ortama çevirmek istiyorsanız sadece birkaç basit işlem ile başarıya ulaşabilirsiniz. Doğru mobilya ve aksesuar seçimi ile huzur veren ev dekorasyonları arasına evinizi örnek hale getirebilirsiniz. İşte önerilerimiz;

huzurverenevdekorasyonu

Şömine nerede olursa olsun huzur veren detaylardan biridir. Gerek salon içerisinde, gerekse de oturma odanızda güzel bir şömine detayına yer verin.

huzurverenevdekorasyonları

Evinize girdiğinizde çıkmak istemeyeceğiniz bir ortama sahip olmak istiyorsanız mavi renk başta olmak üzere açık renkleri tercih etmelisiniz.

huzurverenevdekorasyonornekleri

Huzurlu bir eve sahip olmak için az eşya kullanılmalı, ev içerisinde geniş alan bırakılmalıdır. Mobilyaların minimal olmasına ve rahat olmasına özen gösterin.

huzurverenevdekorasyononerisi

Huzur dolu bir ev için aksesuarları doğru kullanmalısınız. Özellikle eviniz için seçeceğiniz çiçeklere dikkat etmeli, solmayacak çiçekler seçmelisiniz. Son dönemlerde orkideler eve hem görüntüsü, hem de kokusu ile huzur katıyor.

huzurverenevdekorasyononerileri

Huzurlu bir ev demek, tek ve sade renkler demek değildir. Rengarenk, cıvıl cıvıl bir evde huzur dolu anlar geçirebilirsiniz. Yaşam tarzınız hareketli ve sizde kendinizi daha güzel hissediyorsanız rengarenk bir salon hazırlayabilirsiniz. Böylelikle kendinizi de rahat hisseder, konuklarınızdan da tam not alabilirsiniz.

huzurverenevdekorasyononeri

Yine renkli ve huzur dolu bir ev dekorasyon örneği daha. Tek renk oturma takımı üzerinde yer alan renkli yastıkların getirdiği havaya bakar mısınız ? Perdenin duruşu, duvarda yer alan tablo ve küçük bir abajur. Huzur dolu anlar yaşayabileceğiniz minimal bir ev dekorasyonu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here