Ikea Aydınlatma

4
4479

Bugün farklı aydınlatma ürünleri ile dikkat çeken Ikea aydınlatma çeşitlerini sizlere sunacağız. Umarım sizlere aydınlatma seçiminde yardımcı olabilecek fikirler sunabiliriz.

Siyah Tavan Lambaları

ikea-aydinlatma

Plastik iç çerçeveye sahip olduğu için ışığın yansımasını engelleyen bir aydınlatma ürünüdür. Beyaz ve kırmızı olmak üzere iki renk seçeneği daha bulunmaktadır ve fiyatı 189 TL’dir.

ikea-aydinlatma-1

Yemek odasında masa aydınlatması olarak kullanabileceğiniz, yüksekliği 22 cm, kordon uzunluğu 180 cm olan siyah, modern aydınlatma modeli. Bu aydınlatma ürünün fiyatı 119 TL’dir.

ikea-aydinlatma-2

Oda yada yemek masası üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık, siyah abajur başlığı. Işığı hoş bir şekilde dağıtırken odanızda şıklığı ile dikkat çekecek bir aydınlatma modeli. Bu aydınlatma ürünün fiyatı ise 75 TL’dir.

Bambu Aydınlatmalar

ikea-aydinlatma-3

Son yıllarda çok moda olan bambu ürünler aydınlatmada da oldukça fazla rağbet görmektedir. Doğrudan ve genel aydınlatma sağlayan bu Ikea aydınlatma ürünleri yemek masası için idealdir. Yemek odanızda yada diğer odalarınızda doğal ve modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu aydınlatma modellerini düşünebilirsiniz.

ikea-aydinlatma-4

Koyu kahverengi bambu aydınlatma ürünü ile evinize hoş ışıklar yayabilirsiniz. Bambu arasından parlayan ışığı ile duvara muhteşem etkiler bırakmak istiyorsanız düşünebileceğiniz bir model. Gündüz dekoratif bir aksesuar olarak kullanılabilirken akşamda aydınlatmaya yardımcı olmaktadır. Yüksekliği ve çapı 54 cm olan bu aydınlatma ürünün fiyatı 159 TL’dir.

Beyaz Aydınlatma Ürünleri

ikea-aydinlatma-5

Kumaş abajur başlığı sayesinde ışığı dekoratif bir şekilde yayma özelliğine sahiptir. Evinizde rahat ve sıcak bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız düşünebileceğiniz sade bir aydınlatma ürünü. Bu aydınlatma modelinin fiyatı 40 TL’dir.

ikea-aydinlatma-6

Salon yada oturma odanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı ve modern bir aydınlatma modeli. Paslanmaz çelikten üretilen bu aydınlatma ürünün kordon uzunluğu 1.4 m, fiyatı ise 120 TL’dir.

ikea-aydinlatma-7

Beyaz ve turkuaz, beyaz ve turuncu olmak üzere iki renk kombinasyonu kullanılan şık Ikea aydınlatma ürünleri.  İplerini çekerek ışığın şiddetini artırıp azaltabilirsiniz. Kordon uzunluğu 150 cm, çapı 35 cm olan bu aydınlatma ürünün fiyatı 129 TL’dir.

ikea-aydinlatma-8

Beyaz kumaş üzeri renkli ve çizgili desenlerden oluşan şık abajur başlığı. Hem tavana asarak masa aydınlatması olarak hemde salon yada oturma odanızda ayaklarını kullanarak görev aydınlatması olarak kullanabilirsiniz. Bu aydınlatma ürünün fiyatı ise 50 TL’dir.

Renkli Aydınlatma Ürünleri

ikea-aydinlatma-9

Beyaz, siyah ve kırmızı olmak üzere 3 renk renk alternatifi bulunan, son yıllarda çok moda olan bir aydınlatma modeli.  Bu aydınlatma ürünün fiyatı ise 119 TL’dir.

ikea-aydinlatma-10

Bakır, şarap kırmızısı ve turkuaz olamak üzere 3 renk alternatifi bulunan bu aydınlatma ürünün fiyatı 75 TL’dir. Tavana asarak şık ortam aydınlatması sağlayabilirsiniz.

ikea-aydinlatma-11

Kırmızı ve siyah olmak üzere iki renk alternatifi bulunan bu sarkıt lambalar ile yemek masanızda iyi yönlendirilmiş bir ışık yayabilirsiniz. Bu aydınlatma ürünün fiyatı ise 35 TL’dir.

Led Avize

ikea-aydinlatma-12

Led tüpleri sayesinde ilginç ışık efektleri yaratır ve adeta havada uçan ateş böceklerinin yolu gibi görünür. Bildiğiniz üzere led ampul akkor albümlere göre daha az enerji harcar ve daha uzun ömürlüdür. Sizler için Ikeadan en çok beğendiğimiz ve en kullanışlı modelleri seçmeye çalıştık. Umarım sizlere yardımcı olabilecek modeller sunmuşuzdur.

4 YORUMLAR

  1. İkea’da gerçekten de aydınlatma üzerine sayısız alternatif var. Haftasonu eşimle salon avizesi için gittik. 3 saat baktım ama bir türlü karar veremedim. Bu kadar alternatifin olması da sıkıntılı aslında 🙂

    • Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz ?. Çocuk odası için Ikea’da güzel aydınlatma modelleri vardı. Yakın zamanda gitme fırsatım olmadı ama yeni modellerde gelmiştir muhtemelen.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz