Ikea Büfe Modelleri

0
7940

Bugün sizleri farklı renk ve tasarımlarıyla ikea vitrin ve büfe modelleri ile tanıştıracağız. Siyah ve beyaz gibi nötr renkler, sarı, yeşil gibi can alıcı renk ve tasarımlarıyla ikea büfe ve vitrin modellerine göz atalım isterseniz.

Beyaz Büfe

ikea-bufe-modelleri

Üç tane üst kısımda, iki tane de alt kısımda olmak üzere beş tane ayarlanabilir raftan oluşan kapaklı büfe modeli. Üst kısımda kapak kısmı cam tercih edilerek eşyalarınızı sergilemeniz sağlanırken alt kısımda normal kapaklar tercih edilerek eşyalarınızı saklamanız sağlanmıştır.

Sarı Büfe

ikea-bufe-modelleri-1

Kapaklar dayanıklı cam, iskelette ise masif ahşap ve metal gibi dayanıklı malzemeler tercih edilmiştir. Büfe içerisinde sabit aydınlatma ve geniş cam yüzeylere sahip olduğu için favori eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. Kapaklarda stoperler kullanıldığı için yavaş ve yumuşak kapanır. Bu büfe modelinin fiyatı 779 TL’dir.

Yeşil Büfe

ikea-bufe-modelleri-2

Yeşil, ikea stockholm büfe modelinin ölçüleri 90x 107 cm, kapaklarda herhangi bir kulp yada topuz kullanılmamıştır. Kapakların çıt çıt sistemiyle açılması sağlanarak büfeye daha estetik bir görünüm verilmiştir. Rafları ayarlanabilir olduğu için ihtiyacınıza göre raf yüksekliği ayarlayabilirsiniz. Bu büfe modelinin fiyatı ise 699 TL’dir.

Gri-Kahverengi Büfe Modeli

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ikea’nın hemnes serisi bir büfe modeli. Masif ahşaptan üretildiği için doğal bir görünüme sahiptir. Eşyalarınızın tozdan korunması için dolaplarda kapak tercih edilmiştir. En üst çekmece çatal-bıçak gibi eşyalarınızı koymanız için diğer iki çekmeceye göre daha küçük yapılmıştır. Gizli çekmece rayları sayesinde çekmeceler çok dolu olsa bile yavaş kapanmaktadır. Gri ve kahverengi renk kombinasyonundan oluşan bu büfe modelinin fiyatı 799 TL’dir.

Siyah Vitrin

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kavak kaplama olup beş adet ayarlanabilir raftan oluşan siyah vitrin modeli. Aksesuar, tabak ve bardak gibi eşyalarınızı sergilemeniz için kapaklar cam tercih edilmiştir. Bu vitrin modelinin fiyatı 599 TL’dir.

Açık Yeşil ve Bej Vitrin Modeli

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Açık yeşil ve bej olmak üzere iki renk alternatifi bulunan sade, zarif vitrin modeli. 57x 150 cm ölçülerinde olan vitrinde bardak ve favori koleksiyonlarınızı sergilemeniz için cam kapaklar tercih edilmiştir. Küçük boyutlarda olduğu için her yemek odasına uygundur. Ayrıca zarif ve farklı tasarımıyla yemek odanıza yenilik getirebilirsiniz. Bu büfe yada vitrin modelinin fiyatı ise 399 TL’dir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz