İlginç Kahve Masaları

4
513

Evinize farklı ve ilgi çekici süslemeler yada mobilyalar eklemek istiyorsanız bu tasarımları seveceksiniz. Özellikle de salon yada oturma odanızın monotonluğunu kırmak için bu ilginç kahve masalarına yada sehpalara ihtiyacınız olabilir.

ilginc-kahve-masalari

Böyle bir sehpada ikram yapmak şaşırtıcı ve fantastik. Bilgisayar devreleri ve etrafı camla kaplanarak oluşturulan sehpa.

ilginc-kahve-masalari-1

Siyah ve beyaz kombinasyonu, sandalyesiyle yakalanan muhteşem uyum. Kitapları koymanız için düşünülen raf, ergonomi ön planda.

ilginc-kahve-masalari-2

Odun parçalarından oluşturulan doğal sehpa. Evinizin dekorasyonunda doğa temalarına yer vermek istiyorsanız bu sehpa işinizi görür.

ilginc-kahve-masalari-3

Eski atmayı düşündüğünüz kitaplardan böyle bir sehpa yapabilirsiniz. Yaratıcı bir tasarım değil mi? Böyle tasarımlar elde etmek için galiba biraz hayal dünyasını zorlamak gerekiyor.

ilginc-kahve-masalari-4

Ejderhaları sever misiniz?  Evinizde dragon kahve masası ile ilgi çekici bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

ilginc-kahve-masalari-5

Bisiklet tekerlekleri masa ayağı olarak kullanılan cam kahve masası. Tekerlekleri sayesinde rahatça taşıyabilirsiniz.

ilginc-kahve-masalari-6

Kayaların şekil ve dokusundan esinlenerek oluşturulan çakıl sehpa. Modern koltuklarla ilginç ve güzel bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

ilginc-kahve-masalari-7

Kaset görünümü verilerek huş ağacından üretilen sehpa. Sehpa ayakları ise çeliktir.

ilginc-kahve-masalari-8

Eğlenceli akvaryum kahve masası. Oturma odanızda hem size bir sehpa olarak yardımcı olurken hem de sucul habitatı ile rahatlatıcı bir atmosfer sunar.

ilginc-kahve-masalari-9

Oturma odalarınız bu renkli mantar sehpalar ile dekore etmeye ne dersiniz? Farklı ve ilgi çekici görünüyorlar. Evlerinizde hayal dünyalarınızı zorlayan temalara yer verin.

4 YORUMLAR

  1. hepsi ilginç sehpa modelleri fakat benim gördüğüm en tuhaf sehpanın içi akvaryumdu. bilemedim balıklar için kötü bir şey mi ama gerçekten çok güzel görünüyordu. yine de balıkları strese sokar diye yapmayı hiç düşünmedim. acaba dıştan içi gösteren içten dışı göstermeyen ayna gibi bir cam kullansam da akvaryumu sehpa yapsam iyi olur mu

    • Bu tarz sehpalar yapan firmalar mevcut. Dediğiniz gibi balıklar huzursuz olabilir. Bu yüzden dip balıklar kullanmaya çalışın. Özellikle japon balıklar bu tarz akvaryumlarda tercih edilebilir.

    • Merhaba Arzu Hanım, doğal ahşap sehpa modelleri diye aratırsanız istediğiniz modele yakın satış yapan firmaları bulabilirsiniz ?.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz