İstikbal Yemek Odası Takımları

6
8237

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere istikbal yemek odası takımları hakkında bilgi vermek istiyorum. İstikbal mobilya üreticileri, mobilya gruplarında hangi renk ve deseni tercih ediyor, sandalye döşemelerinde kullandıkları kumaşlar neler, mobilyalarında tercih ettikleri estetik ve kullanış nelerdir hep birlikte inceleyelim isterseniz.

Quenn Yemek Odası Takımı

istikbal-yemek-odasi-takimlari

Şıklığıyla gözlerimizi büyülerken, avangard tarzıyla yemek odasına asil bir duruş veriyor. Kulp, kapak ve ayaklardaki işlemeleriyle ve ünitelerindeki led aydınlatmasıyla yemek odasına estetik katan bir takım. Quenn yemek odası takımı, yemek masası, 6 adet sandalye, konsol, konsol aynası, vitrin ve gümüşlükten oluşmaktadır. Takımın fiyatı 11.092,80 TL’dir. Salonda açık renk klasik koltuk takımına sahipseniz çok rahatlıkla dekore edebileceğiniz bir takım. Altın sarısı aksesuarlar kullanarak yemek odası dekorasyonun zengin duruşunu pekiştirebilirsiniz.

Perla Yemek Odası Takımı

istikbal-yemek-odasi-takimlari-1

Opak beyaz renk mobilyalar ve yerden yüksek lükens ayaklar kullanılmıştır. Country tarzını sevenlerin düşünebileceği hoş bir yemek odası takımı. Yemek masasında kitabe bulunmaktadır. Kitabesini açtığınız takdirde 8 kişilik olarak kullanabilirsiniz. Alanınız dar ise yemek masası sandalyeler ve büfe yada vitrinden oluşan bir dekorasyon yapabilirsiniz. Perla yemek odası takımı yemek masası, 6 adet sandalye, büfe, büfe aynası ve vitrinden oluşmakta ve fiyatı 3.098,40 TL’dir. Böyle bir yemek odası takımında krem ve pembe çiçeklerden oluşan bir halı kullanabilir, vitrin ve gümüşlüğe pembe aksesuarlar koyabilirsiniz.

Tuana Yemek Odası Takımı

istikbal-yemek-odasi-takimlari-2

Kitabeli yemek masası, 6 adet sandalye, konsol, konsol aynası, vitrin ve gümüşlükten oluşan modern yemek odası takımı. Kitabeli masa açılarak 8 kişilik olarak kullanılabilmektedir. Hemen hemen her renk koltuk takımınızla kullanabileceğiniz sade ve modern yemek odası takımıdır.

Brillance Yemek Odası Takımı

istikbal-yemek-odasi-takimlari-3

Avangart tarz sevenler için güzel bir alternatif daha. Kulplarda kullanılan metal işlemleriyle zengin bir görünüme sahip beyaz renk hakimiyetiyle evinize ferahlık getirecek bir tasarım. İstikbalin diğer ürünlerinde de olduğu gibi bu tasarımda da ünitelerde led aydınlatma kullanılmıştır. Yine mobilyalarda kullanılan yerden yüksek lükens ayaklar sayesinde temizlik sırasında size kolaylık sağlamaktadır. Yemek masası diğer modellerin aksine çift kitabeli olarak tasarlanmıştır. Kitabeler kapalı iken 6 kişilik olarak kullanabileceğiniz masa, kitabeleri açıldığında 10 kişilik olarak kullanılabilmektedir. Birallence yemek odası takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, yemek masası ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Vitrin ve gümüşlük kapaklarında aksesuarlarınızı sergilemeniz için cam kapaklar tercih edilmiştir. Büfeye de cam kapaklar kullanılmadığı için saklamak istediğiniz eşyalarınızı koyabilirsiniz. Birallence yemek odası takımının fiyatı 6.687,60 TL’dir.

Glory Yemek Odası Takımı

istikbal-yemek-odasi-takimlari-4

Klasik ve avangart tarzdan uzaklaşalım ve tarzımızı biraz yumuşatalım. Çiçekli sandalyeler ve yumuşak ahşap geçişleriyle içimizi açan bir tasarım. Ünite kapaklarında kullanılan temperli cam sayesinde uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Glory yemek dası takımı, kitabeli yemek masası, büfe, büfe aynası, vitrin ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Glory yemek odası takımının fiyatı ise 4.396,20 TL’dir. Yeni ev düzenler ve evlenen çiftlerimiz için farklı mobilya gruplarını ele almaya devam edeceğiz.

6 YORUMLAR

  1. İstikbal avangard modeli gerçekten göze çok hoş geliyor ama bir türlü fiziksel olarak deneyeceğim bir yer bulamadım. Glory yemek odası takımı da hiç fena değilmiş.

  2. İstikbalin ahşap kalitesi, renk seçimi oldukça iyi duvarlar ve zemin ile uyumlu renkler yakalıyorlar ve bu benim oldukça hoşuma gidiyor.

  3. Glory yemek odası en güzeli bana göre. Hem masa ve sandalyeleri hem de büfesi vitrini çok şık. Beyaz tonlarda olması da daha bir hoşuma gitti. Açık renkleri ferah buluyorum 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz