Kağıt Masa Örtüleri

1
488

Tek kullanımlık masa örtüleri olan kağıt masa örtüleri son zamanlarda çok rövanşta olan örtü grubudur. Çünkü tek sefer kullanılıp atıldığı için daha hijyenik bir ortam sağlar.

kagıt-masa-ortuleri

Bazı kağıt masa örtüsü çeşitleri o kadar kaliteli ki kağıt olduğunu hissetmiyorsunuz bile. Yılbaşında kağıt masa örtünüzle şık bir sunum yapabilirsiniz.

kagıt-masa-ortuleri-1

Çocuklarınız yemek yiyeceği zaman eğlenceli kağıt masa örtüsünü serebilirsiniz. Masa örtüsü kirlendi derdi olmadan çocuklarınız özgürce yemek yiyebilir.

kagıt-masa-ortuleri-2

Servis kağıtlarıyla hemen hemen aynı paraya tekabül eden kağıt masa örtüleri yıkama ve ütüleme problemini ortadan kaldırmaktadır. Zamanınızdan tasarruf sağlayan kağıt masa örtüleri ile misafirlerinizi problemsiz bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

kagıt-masa-ortuleri-3

Restaurantlarda kullanımı oldukça yaygın olan kağıt masa örtüleri, kahvaltı salonları, düğün salonları ve evlerde de kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır.

kagit-masa-ortuleri-4

Dilerseniz tek renk kağıt masa örtüsü de kullanabilirsiniz. Kağıt masa örtüleri, selüloz kağıttan üretilir ve masanıza sıvı geçmesini önlemesi için laminasyonlanır.

kagıt-masa-ortuleri-5

Kağıt masa örtüleri, masa örtü lekelerine çevre dostu çözüm getiriyor. Üreticiler, desenli, düz, çok renkli ve tek renk olmak üzere her zevke hitap eden masa örtüsü modelleri geliştirmişler. Değişik tarz ve renklerde masa örtüsü modelleri görmek isterseniz masa örtüleri ve dantel masa örtüleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz