Kanaviçe Örnekleri

2
4332

Kanaviçe Örnekleri
El emeği göz nuru el işi örnekleri arasında ilk sırayı alan kanaviçe örnekleri ile sizlerleyiz. Bundan 15-20 yıl önce hemen hemen bütün genç kızların çeyizlerinde yer alan kanaviçeler, şimdi yine tercih edilmeye başlandı.

Kanaviçe Örnekleri 1

Kanaviçe yapımı, aslında yapılışı en kolay el işlerinden biri. Sadece biraz sabır istiyor. Beğendiğiniz kanaviçe modelleri ile baka baka yapabileceğiniz en güzel panolar, yastıklar, seccadeler, bebek yatak örtüleri,kundaklar, runner modelleri, masa örtüleri, yatak örtüleri gibi bir çok el işi sizin olabilir.

Kanaviçe Örnekleri 1

Özellikle ebruli piler kullanılarak yapılan seccadeler beni çeyizimde en çok yaptığım kanaviçeler arasında yer alıyordu.  Kullanmaya kıyamıyorsunuz çoğu zaman ama yinede ev dekorasyonu içinde yer alması gerekiyor bence.

Kanaviçe Örnekleri 1

Bunun yanında etamin mutfak takımını kendim işleyerek yapmıştım. kanaviçe mutfak peçeteleri, kanaviçe mutfak masası, hatta havlu üzerine ismimi yazarak mutfağı diye işlemiştim. Kesinlikle size de tavsiye ederim. Hem çok şık duruyor hem de yapılışı çok kolay.

Kanaviçe Örnekleri 1

Eğer var olan bir kanaviçe örneğine bakarak işleme yapamıyorsanız, nette çok güzel kanaviçe şablonları var. Büyük büyük her karesi gösteriliyor. Onlara bakarak da birbirinden güzel kanaviçe modelleri sizin olabilir.

Kanaviçe Örnekleri 1

Özellikle kanaviçe örnekleri masa örtüsü için bir çok çeşit bulunabiliyor. Birbirinden güzel kanaviçe desenleri, anchor kanaviçe örnekleri resimli olarak nette bizleri bekliyor.

Kanaviçe Örnekleri 1

Böylece kanaviçe örnekleri indir yaparak çıktı alın ama çıktısını alırken mümkün olduğunca büyüterek alın ve önünüze koyup bakarak birbirinden güzel kanaviçeler işleyin.

2 YORUMLAR

  1. Kanaviçe masa örtüsü yapıyorum ben de. İsterseniz sizinle de paylaşırım. Bence nasıl yapıldığıyla ilgili de bir konu yapabilirsiniz, bilmeyenlerin çok işine yarayacaktır 🙂

    • Kanaviçe masa örtülerinin nasıl yapıldığını anlatan bir içerik hazırlayabiliriz. Çalışma programımıza aldık. Tavsiyeyeleriniz için teşekkür ederiz ?.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz