Kırmızı Çerçeveli Aynalar

4
399

Dar alanları geniş ve ferah gösteren, form olarak da gözlerimizi kamaştıran, yemek odası dekorasyonunun, vazgeçilmez parçaları aynalar. Farklı tarz ve göz alıcı renkleriyle kırmızı çerçeveli ayna modellerini sizlere alternatif fikirler oluşturması için ele aldık.

kirmizi-cerceveli-aynalarTarihi dokusuyla, yemek odanızı bütünüyle içine alacak, ihtişamlı, dikkat çekici dikdörtgen kırmızı çerçeveli ayna. Kırmızı aksesuarlar kullanarak rengi ön plana çıkarabilir ve göz alıcı bir yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

kirmizi-cerceveli-aynalar-1Retro trendine ilgisi olanlar için, yemek odanızda, kristal parlak kırmızı çerçevesiyle dikkat çeken bir ayna tasarımı.

kirmizi-cerceveli-aynalar-3Yemek odanıza vintage bir görünüm vermek istiyorsanız, hoşunuza gidecek bir tasarım. Dikey ve yatay olarak kullanabileceğiniz, 26 cm genişliğinde, kırmızı çerçeveli ayna ile yemek odasına derinlik katabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Kırmızı rengini aslında ev aksesuarlarında pek tutmam. Çünkü evi daha çok boğuk gösterir. Fakat 3. ve 4. resimdeki modelleri beğendim. Fiyatını öğrenebilir miyim?

    • Şu an için satışımız bulunmamaktadır. Bizi takip etmeye devam edin. Tedarik etmek istediğiniz diğer ürün gruplarınin da altına yorum yazarsanız tedarik etmeye çalışırız.

  2. İlk iki model çok çok güzel. Diğeri pek bana hitap etmedi ama ilk ikisi gerçekten çok güzel. Salonuma uymaz ama antremde kesin kullanırdım onu. Eski bir görüntüsü de var zaten ikisinin de, o yüzden bayıldım diyebilirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz