Klasik Büfe Modelleri

0
707

Merhaba klasik tutkunları, önemli davetlerde kullandığınız şık porselen yada cam takımlarınızı koyabileceğiniz büfe modelleri sunacağız bugün sizlere. Klasik yemek odası dekorasyonu istiyorsanız evlerinizde, sizin için hazırladığımız klasik büfe modelleri hoşunuza gidecek.

klasik-bufe-modelleri

Ceviz ağacından üretilen şık bir tasarım. Ceviz yemek masası ve mobilyalara sahipseniz bu klasik büfe hoş bir tamamlayıcı olabilir. Bildiğiniz üzere klasik mobilya grubu işçiliğin en çok olduğu mobilyalar olmakla beraber ahşap oyma sanatının en yoğun kullanıldığı gruptur. Fotoğraftaki büfe modelimizde ahşap oyma sanatının uygulamasını görmekteyiz.

klasik-bufe-modelleri-1

Bu klasik büfe de ise ahşap kabartmalar görmemekteyiz. Gösterişten yana değilseniz böyle klasik bir büfe tercih edebilirsiniz. Sade klasik bir yemek masasıyla kombin yapabilir sandalye iskeletinde de aynı tonları tercih ederek uyumu yakalayabilirsiniz.

klasik-bufe-modelleri-2

Bu kadar büyüklükte bir büfeyi yemek odanıza koyduğunuzda bence konsola ihtiyacınız olmayacak.

klasik-bufe-modelleri-3

Eskitilmiş, zarif, beyaz klasik büfe. Ahşap oymalarıyla göz alıyor. Bence yemek odanızda hem büyük boyutlara sahip olduğu için hem de şık görüntüsüyle kendini gösterecektir. Huş katı ahşap çerçeve ve kaplama yapılarak üretilmiştir. Büfenin alt kısımda kapalı alanlar dizayn edilerek eşyalarını saklamanız, üst tarafta ise camlı kapaklar tercih edilerek eşyalarınızı sergilemeniz sağlanmıştır.

klasik-bufe-modelleri-4

Bu klasik büfenin kulpları pirinç üzeri tarçın kaplama, büfe kenarlıklarında ise ceviz kaplama tercih edilmiştir. Açık dolap geri yansıtılmış, alt ve üst kısım arasında açıklık oluşturulmuştur. Ara mekanizmada cam kullanılarak büfeye çekicilik katılmıştır.

İlgini Çekebilir:   Ikea Büfe Modelleri

CEVAP VER

Yorum yazın!
Please enter your name here