Klasik Ev Dekorasyonu

2
670

Ferah ve modern bir eve sahip olmak isteyenler gösterişten uzak klasik bir ev dekorasyonu yapmayı tercih ediyor. Klasik renkler, klasik mobilya kesimleri, klasik avizeler, klasik aksesuarlar ve klasik halılar ile hazırlayabileceğiniz ev dekorasyonunuz ile diğer tüm ev dekorasyonlarından farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Hemen örneklerimiz ile inceleyelim.

minimalistevdekorasyonu

Minimal görünümü ile dikkat çeken bir tasarım. Renk olarak krem ve gold renkler tercih edilmiş. Mobilyaların kenarlarında yer alan ince ayrıntılar ise gayet şık.

modernevdekorasyonu

Kahverengi mobilyalar ve duvar restarasyonu ile klasik bir ev tasarımına sahip olabilirsiniz. Az mobilya, öz mobilya kullanımının önemi.

klasikevdekorasyonu

Avangarde mobilyalar klasik ev dekorasyonunda en çok tercih edilen ürünlerdir. Yüksek ayaklar, şık ve dikkat çekici görünümler ile hem modern, hemde rahat mobilyalar arasında yer alan Avangarde mobilyalar ile sizde klasik bir ev tasarımı hazırlayabilirsiniz.

klasikdekorasyonlar

Hem klasik, hem modern, hem de ferah bir ev dekorasyon tasarımına imza atmak istiyorsanız yukarıdaki örneğimiz size göre. Şık bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlayacak dekorasyonda krem rengin vereceği huzurdan sonuna kadar faydalanmalısınız.

klasikmoderndekorasyon

Modernliği klasik ve sade mobilyalar ile de yakalayabilirsiniz. Klasik bir görünüm yaratmak için ince kesim hatlarına sahip mobilyalara göz atın.

klasikdekorasyon

Klasik ev dekorasyonu olur da deri mobilyalar olmaz mı? İşte şık ve asil bir ev dekorasyonu.

2 YORUMLAR

  1. Şu klasik evlerin ağır duruşu beni benden alıyor hep. Çok şık ve cool gözüküyorlar ve klasik olması da kullanışını artırıyor. Ben daha modern takımlar kullanıyorum ama evim geniş olsa klasik tercih ederdim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz