Klasik Yemek Odası Modelleri

4
2806

Ev dekorasyonu içinde son yıllarda yemek odası modelleri çok fazla yer almaya başladı. Önceki yıllarda mutfak dekorasyonu içine dahil edilen 12 kişilik yemek masası yeterli olurken, günümüzde hem salon dekorasyonu içinde yemek odası modelleri, hem de mutfak dekorasyonu içinde yemek masası takımı yer alıyor. Özellikle klasik yemek odası modelleri, çok fonksiyonel olması sebebiyle son yıllarda çok fazla tercih edilmeye başlandı.
Klasik Yemek Odası Modelleri 1

Önceki yıllarda sadece zengin insanların evinde bulunan klasik yemek odası takımları, günümüzde bir çok mobilya firması tarafından daha uygun fiyatlara satışa sunulduğu için, bir çok ev dekorasyonu içinde artık görmek mümkün.
Klasik Yemek Odası Modelleri 2
Modern yemek odası takımlarından uzak bir stil tarz ile üretilen yemek odalarının en konforlu bölümü şüphesi sandalye takımları. Hem konforlu hem de dekoratif görünümlü sandalye takımları, yemek odası takımının en çok tercih edilme sebebi.
Klasik Yemek Odası Modelleri 3

Yemek masası, aynalı konsol, sandalye takımı, iki kapaklı vitrini ile bir yemek odası takımında olması gereken bütün detayları barındıran klasik yemek odaları, geniş dolapları ve bol raf sistemleri sebebiyle çok kullanışlı mobilyalar.

Klasik Yemek Odası Modelleri 4

Sade ev dekorasyonu isteyenler için iyi bir seçim olan klasik tarzda yemek odaları, genelde sade renklerle tasarlanırken, gold renklerin ağırlık kazandığı modelleri olarak dikkat çekiyor.

Klasik Yemek Odası Modelleri 5

Sade tasarımından biraz uzaklaşmasını isterseniz, sandalye kumaşlarını ve gümüşlük içini farklı renklerde tasarlatarak ve böylece daha dekoratif bir yemek odası takımı elde edebilirsiniz.

Klasik Yemek Odası Modelleri 6

4 YORUMLAR

  1. Yemek odası takımlarında ben de renk uyumuna oldukça fazla bir şekilde önem veriyorum. Yakın zamanda yemek odası takımımı yenileyebilirim. Öneriler oldukça iyi.

  2. Ayy bu klasik modeller beni benden alıyor. Evimde kullanmıyorum ama evin bütününe uymadığı için. Bir de çok büyük değil maalesef evim o yüzden bu mobilyalar fazla gelirdi kullansam. Ama kalbimin bir köşesi hep bunlarla dolu 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz