Lüks Yemek Odası Takımları

0
628

Ailelerinizle daha fazla zaman geçirdiğiniz alanlara şık tasarımlar ekleyebilir ve yemeklerinizi lüks bir yemek masasında sunabilirsiniz. Lüks yemek masanızı lüks mobilyalarla tamamlayabilirsiniz. O halde lüks yemek odası takımlarına göz atalım isterseniz.

luks-yemek-odasi-takimlari

Oyma altın cilalı ayna, lüks konsol, cam kapaklar ve gümüş taçtan oluşan beyaz gümüşlük, yemek masası ve diğer ünitelerle aynı desenlere sahip sandalyelerden oluşan şık yemek odası takımı. Aydınlatmada beyaz renkler tercih ederken halıda seçiminizi gri tonlardan yana yapabilirsiniz.

luks-yemek-odasi-takimlari-1

12 kişilik dikdörtgen yemek masası, kadife sandalyeler, asimetrik konsol, kahve tonlarında perdeler ve şık aksesuarlardan oluşan lüks yemek odası takımı. Yemek odası için ayırdığınız alanınız büyük ise iki tane gösterişli bir avize ile aydınlatmanızı sağlayabilirsiniz.

luks-yemek-odasi-takimlari-2

Siyah ve altın sarısından oluşan muhteşem kombinasyon. Sandalye iskeletinde siyah tercih edilirken parlak sarı kumaş ile kaplama yapılmış. Siyah yemek masasına altın sarısı dokunuşlarla zengin bir görünüm verilmiş. Şık avize ve gösterişli bir saatle dekorasyon tamamlanmış.

luks-yemek-odasi-takimlari-3

Gri ve koyu kahverengi kombinasyonundan oluşan lüks yemek odası tasarımı. Yemek masası ve büfede gümüş gri tonları tercih edilirken sandalyeler kahverengi deri ile kaplanmış. Duvarlara tablolara yer vererek ve çiçeklerden faydalanarak süsleme yapılmış.

luks-yemek-odasi-takimlari-4

Lacivertle yemek odanıza gelen derinlik. Cam yemek masası, metal dresuarlar, büyük bir avize, lacivert sandalye ve perdelerden oluşan yemek odası takımı. Hayvan figürlerinden oluşan aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

luks-yemek-odasi-takimlari-5

Siyah ve gri kombinasyonundan oluşan lüks yemek odası takımı. Siyah ve gri geçişlerini konsol, büfe, sandalyeler ve yemek masasında yer vermişler. Konsolu şık metal çerçeveli bir ayna ile tamamlarken duvarda çiçeklere yer vermişler. Siyah ve gri her ikisi de soğuk renklerdir. Bu yüzden yemek odası duvarlarında pembe ile sıcak tonlara geçiş yapabilirsiniz.

luks-yemek-odasi-takimlari-6

Cam yemek masası, krem ve sarı kombinasyonuyla sandalyelerden oluşan yemek odası karşılıyor bizleri. Yemek odası için ayırdığınız alan küçükse yemek takımlarınızı koymak için konsol yada büfe yerine duvara monteli dolaplardan faydalanabilirsiniz. Yemek odanızı güzelleştirmek için aksesuarlar, tablolar ve çiçeklere yer vermeyi unutmayın.

luks-yemek-odasi-takimlari-7

Lüks yemek odaları elde etmek istiyorsanız kristal parçalardan yararlanabilirsiniz. Duvara şık ayna ve aplikler asabilirsiniz. Duvar kağıdı seçiminizi parlak renklerden yana yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz