Masa Örtüleri ve Peçeteleri

2
1879

Yemek odası her bayanın en çok dikkat ettiği ayrıntılar ile doludur. Masanın örtüsü ve peçeteleri ise bu ayrıntıların başlıcalarıdır. Uyum içerisinde olması gereken masa örtüsü ve peçeteleri yemek takımı takip etmektedir. Şimdi sizlere yemek odasındaki masanız için tercih edebileceğiniz masa örtüleri ve peçeteleri sunmak istiyoruz.

masaortuleri

Dikdörtgen bir yemek masanız var ise mavi beyaz renklere ve dantel işlemelere sahip masa örtüsü tercih edebilirsiniz. Masa örtüsü ile aynı model olan peçetelerin sunum sırasında ne kadar etkili olduğunu bir düşünün?

masaortusu

Beyaz renge sahip masa örtüleri ve peçeteler her ne kadar çabuk kirlenir olsa da en çok tercih edilen ürünlerdir. Nedeni ise masayı daha geniş ve gösterişli hale getirmesidir. Hele bir de modern çizgiler ile dantel işlemeler var ise vazgeçilmez oluyor.

masaortusuvepeceteEğer yuvarlak bir masanız var ise daha sıcak bir ortam yaratmak için beyaz masa örtüsü ve bordo peçeteler seçebilirsiniz. Masada sıcak ve huzurlu bir ortam hazırlanmasını sağlayacaktır.

masaortusuvepeceteler

Gold renkli masa örtüsü ve peçeteler yemek odalarına zarafet katacak. Diğer modellerde olduğu gibi masa örtüsünün kenarlarında yer alacak olan dantel detaylar dikkat çekecek.

masaortusumodelleri

Siyah ve beyazın modern gösterişli havası masa örtüsü ve peçetelerde de kendini belli ediyor. Eğer yemek odanız salon ile iç içe ve siyah beyaz ağırlıklı bir dekorasyon çalışması yaptıysanız bu modellere göz atabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Çok beğeniyorum şık masaları. Masa örtüsü ve peçete de gerçekten şıklık katan şeyler. Hele ki ben peçete katlama modellerini de çok seviyorum, pek beceremiyorum ama. Sizin bu konularla ilgili bilginiz var mıdır acaba?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz