Masa Örtüsüne Uygun Runner

0
944

Kimi zaman masa örtüsüyle beraber kullanılan kimi zamanda tek başına kullanılan runnerlar son yıllarda çok modadır. Masa örtüsüyle beraber tercih ettiğimizde ise kombinasyonda zorlanırız. Bugün sizler için bu konuyu ele aldık ve uyumlu masa örtüsü, runner kombinasyonlarını bir araya getirdik. Umarım sizlere alternatif fikirler sunabilecek tasarımlar seçmişizdir.

masa-ortusune-uygun-runner

Beyaz keten masa örtüsü, üzerine desensiz toprak rengi runner ile kombine edebilirsiniz. Açık yeşil peçeteleri rulo halinde sarıp metal renkli peçete halkası geçirebilirsiniz. Peçeteleri şekildeki gibi tabaklara koyarak şık bir masa hazırlayabilirsiniz.

masa-ortusune-uygun-runner-1

Beyaz masa örtüsü, lacivert runner ve peçetelerle güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Peçeteleri servis taaklarının arasına koyarak fotoğraftaki gibi bir sunum yapabilirsiniz.

masa-ortusune-uygun-runner-2

Pembe keten masa örtüsü ve çuval bezinden runnerlar ile güzel bir kombinasyon. Kozalaklardan yapılan masa süslemelerini seviyorum. Peçetelerin rengini masa örtüsüne yakın renk seçmeye çalışın ve rulo haline getirin. Her bir peçeteyi servis tabakların önüne şekildeki gibi yerleştirin ve peçetelerin üzerine birer tane kozalak koyun.

masa-ortusune-uygun-runner-3

Kenarları dantelli beyaz sade bir masa örtüsü ve üzerine zarif çuval bezinden bir runner modeli daha sizler için. Kesinlikle çok zarif ve asil duruyor.

masa-ortusune-uygun-runner-4

Yemek masanıza koyu kahverengi düz bir masa örtüsü serebilir, desensiz beyaz runner ile hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Çizgili toprak rengi geçişlerinin olduğu kumaş peçeteleri servis tabaklarınıza şekildeki gibi yerleştirerek şık bir masa hazırlayabilirsiniz.

masa-ortusune-uygun-runner-5

Beyaz masa örtüsü ve üzerine kırmızı çiçeklerden oluşan bir runner serebilirsiniz. Kırmızı mumlarla masa süslemesini tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz