Masif Yemek Odası Takımları

6
2263

Günaydın değerli okurlar,

Bugün hafta sonu gezimizden derlediğimiz yemek odası takımlarını sunacağız sizlere. Türkiye’den seçtiğimiz bu yemek odası takımlarında son yıllarda trend olan masif mobilyalar kullanılmıştır. Masif mobilya, üretiminde sadece ağaç kullanılan kaplama veya doldurma olmayan mobilya grubudur.

masif-yemek-odasi-takimlari

Masif yemek masası, krem kumaş kaplı modern sandalyeler ve masif konsoldan oluşan masif yemek odası takımı. Konsolda 4 adet çekmece ve 4 adet cam kapaklı raf ünitesinden oluşmaktadır. Yemek masası 6 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilmektedir.

masif-yemek-odasi-takimlari-1

Masif yemek masası, deri kaplı sandalyeler ve klasik masif vitrinden oluşan masif klasik yemek odası takımı. 8 kişilik yemek masasından oluşan bu takımda retro sandalyeler tercih edilerek bizleri maziden bir yemek masasında ağırlamaktadır.

masif-yemek-odasi-takimlari-2

Masif yemek masası, sandalyeler, klasik masif büfeden oluşan masif yemek odası takımı. Büfenin bir kısmını kitaplık, bir kısmını da aksesuarlarınızı sergilemeniz için kullanabilirsiniz. Yemek masanızı yeşil vazolar, cam mumluklar ile dekore edebilirsiniz.

masif-yemek-odasi-takimlari-3

Masif yemek masası, sandalyeler ve büfeden oluşan country yemek odası takımı. Büfeye hem estetik katması hem de üst kısımlarına ulaşmanızı kolaylaştırması açısından ekli merdiven kullanılmıştır. Büfenin üst kısmına ekli demir mekanizması sayesinde merdiveni istediğiniz bölgeye doğru rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Bu tarz yemek odası takımını beyaz ve ahşap kombinasyonundan oluşan bir orta sehpa ve toprak renginde koltuklar ile tamamlayabilirsiniz.

masif-yemek-odasi-takimlari-4

Masif gizli çekmeceli yemek masası, masif sandalyeler ve konsoldan oluşan masif yemek odası takımı. Masa tablasının iki uç kısmında bulunan saklı çekmecelerinde peçeteleri, servis takımlarınızı koyabilirsiniz. Konsol, tek kapaklı olup 4 adet raf bulunmaktadır. Masif ve orijinal yemek odası takımı sevenler için kesinlikle çok hoş bir alternatif.

masif-yemek-odasi-takimlari-5

Masif yemek masası, fildişi sandalyeler ve klasik vitrinden oluşan klasik masif yemek odası takımı. Fransız stil vitrin ve retro stil sandalyelerden oluşan klasik bir takım. Vitrin cam kapaklardan oluştuğu için aksesuar, cam ve kristal bardaklarınızı sergileyebilirsiniz.

masif-yemek-odasi-takimlari-6

Yemek odası dekorasyonuna yeni yeni girmeye başlayan banklar ve kitaplıktan oluşan masif yemek odası takımı. Yemek masasına hem estetik bir görünüm katan hem de masa yüzeyini darbelerden koruyan cam tercih edilmiştir. Dekoratif kitaplıkla kombine edilen yemek odası takımında 8-9 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

-masif-yemek-odasi-takimlari-7

Masif yemek masası, sandalyeler ve konsoldan oluşan masif yemek odası takımı. 8 kişilik yemek masasından oluşan yemek odası takımını çiçekler ve ahşap mumluklar ile süsleyebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz bu yemek odası modelleri hakkında aklınıza takılan soruları bizlere yazabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Bu kadar çok şeyi nası biliyorsunuz çok özeniyorum size Aylin hanım. Modayı vs. de çok takip ediyorsunuz bravo sizi tebrik ediyorum. Masif modelleri ben de beğeniyorum ama yeni değiştirdim yemek odamı o yüzden bir süre sonra belki düşünebilirim.

    • Merhaba Asude Hanım, yorumlarınız için teşekkür ederiz ?. Yemek odanızı güzel güle güle eskitin inşallah. Amannn bidaha ki sefere masif yemek odası modellerinden tercih edersiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz